Tchyně a fotky malého na Facebook

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alienkaa
Povídálka 18 příspěvků 09.10.14 13:15
Tchýně co ní?

Ahoj holky, jsem na palici od začátku co se mi malý narodil tak si ho hlídám jako oko v hlavě nepůjčuji na hlídání a namám ráda když se mi k němu přibližuje někdo cizí, je prostě můj. Tchýně by ho nejraději hlídala nebo spíš její 12 letá dcera, která není schopná dojít sama do školy ani si ohřát jídlo, ale hlídat moje dítě by mohla, nebo prej jí ho mám půjčit do kočárku. Také jsem jasně zatrhla fotky na FB atd..stejně neposlechly mají ho tam obě. Celkově tím jak je mi její dítě předhazováno začínám mít silnou averzi, takže jsem si jí začala nevšímat nevídám jí i když bydlím ve stejném baráku-rozdělen na dva byty. Každopádně mezi nnou a tchýni vznikl nedávno konflikt a moje tchýně ho vyřešila že pod fotografii mé kamarádky její sestry a kamarádčina dítěte napsala tento komentář : Po tak krásné fotce moje Lidunka už více jak rok marně touží, aby jí Božena dovolila vyfotit se s Františkem a dát si jí do rámečku, protože je moje Lidunka prej cizí a nemůže se fotit s jejím Františkem… vždyť je jenom jeho teta, tak co by chtěla. Co byste dělali???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Everyone
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 09.10.14 13:17

@alienkaa
Ty její dveři nedovolíš se s malým vyfotit?

Marcelka146
Kelišová 5147 příspěvků 09.10.14 13:19

@alienkaa
Tak ať se spolu vyfotí a máš pokoj.

msonulka
Závislačka 3737 příspěvků 09.10.14 13:20

Přijde mi, že docela přeháníš…

alienkaa
Povídálka 18 příspěvků 09.10.14 13:20

Neumí se chovat, jak ke mě tak k příteli je drzá, nechci aby se k malému přibližovala natož aby se s ním fotila.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 09.10.14 13:20

Napsala bych ti, že ji slepice první kategorie a zlý sen všech matek, co mají syny.
Nevidím důvod, proč by se 12-ti letá teta nemohla s malým vyfotit, nevidím důvod, proč by se nemohli přiblížit k malému. Nejsou cizí, jsou jeho nejbližší rodinou.
Naštěstí existuje karma nebo boží mlýny a ty máš chlapečku, a pokud existuje spravedlnost na světě, budeš mít jednou taky takovou parádní snachu, která tě nenechá přiblížit se nebo se vyfotit s tvým vnoučetem.

Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 09.10.14 13:22

Kolik je tvému dítku? Chápu, že ti poporodní hormony nedovolí být o dítě víc, než dva metry, ale zapoj mozek - do roka až do roka a půl budeš šťastná, když ho budeš moct někomu na chvíli vrazit.
Nechala bych je vozit za své přítomnosti.
Nevím, jaké máš k zákazu fotek důvody, do rámečku bych povolila, pokud považuješ FB za nebezpečný, tak bych jim to zkusila vysvětlit. Evidentně tvoje dítě rády mají, tak mu snad nebudou schválně škodit.

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 09.10.14 13:22
@terinka4444 píše:
Napsala bych ti, že ji slepice první kategorie a zlý sen všech matek, co mají syny.
Nevidím důvod, proč by se 12-ti letá teta nemohla s malým vyfotit, nevidím důvod, proč by se nemohli přiblížit k malému. Nejsou cizí, jsou jeho nejbližší rodinou.
Naštěstí existuje karma nebo boží mlýny a ty máš chlapečku, a pokud existuje spravedlnost na světě, budeš mít jednou taky takovou parádní snachu, která tě nenechá přiblížit se nebo se vyfotit s tvým vnoučetem.
:potlesk: líp bych to neřekla :palec:
zakladatelko, zamysli se nad sebou :roll:
ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 09.10.14 13:23
@terinka4444 píše:
:palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 09.10.14 13:23

Trosku mi to chovani neprijde primereny, ikdyz jsem vetsinou na strane snach protoze sama mam tchyni na pest :-D ale podporuju to s fotkami na Fb. Osobne to nesnasim a v okoli jsem zakazala aby kdokoliv fotky meho ditete daval na internet. Nejlepsi by bylo v klidu si s nimi promluvit a rict ze fotit se muzou jak chteji ale neprejes si to zverejnovat. A hlidani je hold taky podle Tebe…rekni duvody a hotovo.

BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 09.10.14 13:23

@alienkaa
Osobně bych 12ti letému děcku své dítě nesvěřila, ale proč by nemohla jít třeba s váma na procházku nebo si přijít hrát k vám? Nebo se vyfotit?

scentini
Závislačka 3597 příspěvků 09.10.14 13:24

Popravdě? Jsi hysterka. Nevím proč by se s ním nemohla vyfotit. Davej si pozor, abys jednou nebyla tam, kde je tchýně.

Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 09.10.14 13:24
@alienkaa píše:
Neumí se chovat, jak ke mě tak k příteli je drzá, nechci aby se k malému přibližovala natož aby se s ním fotila.

Přítel je její brácha, sourozenci na sebe drzí prostě jsou. A ty jsi halt jako jeho partnerka ve stejné kategorii. To neumíš utřít dvanáctiletého smrada a musíš to řešit zákazem styku?

lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 09.10.14 13:24
@terinka4444 píše:
:potlesk: skvěle napsaný
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 09.10.14 13:24

@alienkaa CO ti udělala 12 tiletá holka tak strašnýho??? 8o.. A proč ti nevadí, že fotky zveřejňuje někdo jiný?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >