Těhotenský test 13TT. Dělal si ho někdo?

Anonymní
13.4.21 20:05

Těhotenský test 13TT. Dělal si ho někdo?

Jsem 13tt a ze srandy jsem si udělala těhotenský test. Vyšel mi čistě negativní. Tak to má být? Nebo je něco špatně? Má někdo zkušenost?
A prosím žádné nadávky. Těhotenství mám potvrzené lékařkou a test byl čistě ze srandy protože mi doma jeden zbyl. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
137
13.4.21 20:18

To je zvláštní…nebyl to ovulační test? Kdy jste měla naposledy kontrolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 20:19

Ja jsem mela na TT ducha jiz v 8tt. Letela jsem s tim na gyndu, doktorka rikala ze tt je prukazny do urciteho mnozstvi HCG. Cim vic je HCG v pozdejsich tydnech 1. Trimestru, tim mene je pravdepodobnost ze papirovej test neco prokaze.kdyz mas strach tak bez radsi na odber krve. Ja jsem si poridila angelsound coz je doppler a posloucham od 10 tt. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 20:27
@Anonymní píše:
Ja jsem mela na TT ducha jiz v 8tt. Letela jsem s tim na gyndu, doktorka rikala ze tt je prukazny do urciteho mnozstvi HCG. Cim vic je HCG v pozdejsich tydnech 1. Trimestru, tim mene je pravdepodobnost ze papirovej test neco prokaze.kdyz mas strach tak bez radsi na odber krve. Ja jsem si poridila angelsound coz je doppler a posloucham od 10 tt. :srdce:

Mohu se zeptat jestli nevíte od jaké hodnoty?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 20:28

@Luclic nebyl ovulační. Byl to mamatest citlivost 10. Minulý týden jsem byla.

• Citovat
  • Nahlásit
585
13.4.21 20:34

Delala jsem si test nekdy v 6. mesici a byl normalne silne pozitivni..mozna mas ted hcg tak moc koncentrovane, ze to test nezachyti..muzes zkusit svoji moc treba 10×-100× naredit vodou a uvidis..rika se tomu „hook effect“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16471
13.4.21 20:37

Schválně jsem si ho udělala ted (ze zvědavosti) v 6.mesici a jasne pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9719
13.4.21 20:38

Celé těhotenství je test pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
13.4.21 20:48

Šla jsem si ho udělat, 25 týden a test je pozitivní :nevim: šlo o mamatest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 20:54
@Anonymní píše:
Mohu se zeptat jestli nevíte od jaké hodnoty?

To nevim, ale ja bych se tim nestresovala.

• Citovat
  • Nahlásit
31213
13.4.21 21:04
@Anonymní píše:
Jsem 13tt a ze srandy jsem si udělala těhotenský test. Vyšel mi čistě negativní. Tak to má být? Nebo je něco špatně? Má někdo zkušenost?
A prosím žádné nadávky. Těhotenství mám potvrzené lékařkou a test byl čistě ze srandy protože mi doma jeden zbyl. :)

Ne. Protože fakt nebyl důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53250
13.4.21 21:39

Jo, někdy to snad při extra vysokých koncentracích může takhle zareagovat, není to na to stavěný.
Potřebu zkoušet jsem to neměla, poslední test jsem dělala asi ve 4+2 a ten, co zbyl, jsem si nechala na „pro jistotu“ testnutí, když MS ani po roce po porodu nedorazila :)
V každým případě v tomhle tt, pokud bylo doteď cokoliv na všech utz OK, tak než by se hCG v těle dostalo fakt na nulu, trvalo by to týdny a daleko dřív by se to projevilo nějakým průšvihem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
13.4.21 22:02
@Anonymní píše:
A prosím žádné nadávky. Těhotenství mám potvrzené lékařkou a test byl čistě ze srandy protože mi doma jeden zbyl. :)

to je hodne divny 8o ja zkousela taky a byl pozitivni driv nez kontrolni carka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.21 17:50

A nemůže ten test být vadný? Třeba po záruce? Jestli jsi ho měla dlouho doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1643
16.4.21 00:03

Musel být vadný nebo nezaznamená příliš vysokou hodnotu. Já měla ještě 3 týdny po zjištění zamlklého těhotenství v 1. trimestru HCG přes 9000, takže bys nemohla být na nule, ani kdyby se to po.. pár minut po poslední kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat