Těhotensky test - JE BRZY?

Anonymní
3.2.21 09:24

Těhotensky test JE BRZY?

Ahojky potřebuji poradit, mam cyklus obvykle 27dní pravidelně, ovulaci jsem zpozorovala 23.1 (hlen, bolesti citlivé prsa) poslední MS byla 13.1
Teď bych měla být pravděpodobně 11DPO.
Trápí mě močové cesty, chodím často na Wc, jelikož často piju, cítím trošku tlak v podbřišku, jsem unavená, bolí me bedra mám citlivé prsa, Ma cenu si dělat těhotensky test není to brzy myslíte že by šel vidět duch? Nebo počkát až do Ms
Zapoměla jsem napsat že se s přítelem snažíme 2 měsíce o miminko :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3095
3.2.21 09:30

UŽ dva měsíce se snažíte?? Prosím tě, neřeš hlen, DPO a příznaky ničeho a počkej na termín MS. Pak to bude jasné.

Příspěvek upraven 03.02.21 v 09:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8483
3.2.21 09:31

Proč? :pocitac: :zed:

Jak u blbečků na dvorečku. Fakt že jo :roll:

Až to nedostaneš, tak testuj :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19643
3.2.21 09:39

A já mysela, že se sexuje bez ochrany. Početí miminka fakt není závod. Testuj v den vynechané ms. Co jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
3.2.21 09:42

Nejlepší doba kdy dělat těhotenský test je nejdřív v den vynechané menstruace. Dřív to NEMÁ SMYSL. Tečka.
To že se snažíte dva měsíce je roztomilé. Je normální, že to dvěma zdravým lidem trvá i rok (a některým i déle.)
Přestaňte na sobě sledovat příznaky, můžete si kde co vsugerovat a pak skončíte jako některé zdejší snaživky brečící na záchodě, protože dorazil menses…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8419
3.2.21 09:49
@Anonymní píše:
Ahojky potřebuji poradit, mam cyklus obvykle 27dní pravidelně, ovulaci jsem zpozorovala 23.1 (hlen, bolesti citlivé prsa) poslední MS byla 13.1
Teď bych měla být pravděpodobně 11DPO.
Trápí mě močové cesty, chodím často na Wc, jelikož často piju, cítím trošku tlak v podbřišku, jsem unavená, bolí me bedra mám citlivé prsa, Ma cenu si dělat těhotensky test není to brzy myslíte že by šel vidět duch? Nebo počkát až do Ms
Zapoměla jsem napsat že se s přítelem snažíme 2 měsíce o miminko :)
:zed: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15307
3.2.21 09:54

Testuj kdyz ti vynechá ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
3.2.21 10:16

Vy se snazite dva mesice a ty pozorujes tyhle veci? :zed: Zkus to rok bez tehle chujovin a pak se prijd zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
3.2.21 10:43

V jiných diskuzích na úplně stejné téma si odpověď nenašla? Opravdu se musíš ptát na to co se tu řeší dnes a denně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8419
3.2.21 11:05

@PeBa12 Mě přijde že se to tu zakládá schválně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
3.2.21 12:19
@Annabela11 píše:
@PeBa12 Mě přijde že se to tu zakládá schválně…

No beztak :lol: Není přece možný aby byly ty holky tak natvrdlý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 12:55

Jde vidět že tady jsou lidé, co nejsou schopni normálně odepsat když se člověk normálně ptá a diskuskutují na tohle téma, bez jakých koli narážek.
Díky vaše názory mě UŽ nezajímají!!

• Citovat
  • Nahlásit
3095
3.2.21 13:27
@Anonymní píše:
Jde vidět že tady jsou lidé, co nejsou schopni normálně odepsat když se člověk normálně ptá a diskuskutují na tohle téma, bez jakých koli narážek.

A uraženě dupla nožičkou :lol:

Prosím tě, zkus se chovat jako dospělá ženská, najdi si podobné diskuse a zjistíš, že jich je tady milión, protože se každý den několikrát někdo "jenom ptá " na stejný nesmysl dokola a dokola a dokola a dokola :roll:
Všechny máte desítky příznaků, popíšete komplet cyklus, sex do detailů, nevolnosti, jak vás bolí prsa (ukrutně, nedá se jich dotknout!), hlen taktéž s detaily, motání hlavy, závratě, nechuť na kávu a nevimcoještě, a ve finále z vás vypadne, že jste nedělaly test, nebo máte před MS :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8483
3.2.21 14:24
@Anonymní píše:

Fakt ti to nedošlo? :roll:
Místo toho urážení se radši zamysli nad svým stupidním příspěvkem. :roll: Kdyby ses podívala, tak zjistíš, že takových je tady nespočet. Furt stejný dokola.
Příště ještě přidej fotečku hleníku :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8419
3.2.21 14:30

@Šmoulice Blbej dotaz ale nevidím že by někoho urážela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...