Tehotensky test je slabší a špiním týden po vynechání
- Otevřená skupina
Můj test přestal sílit a od úterý lehce špiním a to občas i lehce růžová až červená. Mate zkušenost?
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Návštěvy uživatelů
- Denca1306 , 4.6.26 21:02
- Denise.H , 16.3.25 13:42
- malina83 , 5.11.23 07:44
- Pajule91 , 13.12.20 11:01
- zuzulik123 , 9.10.20 14:57
- Obei , 5.8.20 16:42
- Barbboraaa , 25.7.20 19:11
- LaVoisin , 13.7.20 22:00
- janaticha , 20.6.20 14:29
- Pavla198 , 10.6.20 17:51
- Rampepurda88 , 7.5.20 14:12
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 01:46
- Noku
- 2
Změny rodidel po 3. porodu
- 23.6.26 23:58
- Anonymní
- 1
Jak se zbavit komárů, když máme miminko?
- 23.6.26 23:22
- Sára2020
- 6
Zkušenosti s podlahová myčkou Tineco
- 23.6.26 22:37
- Striky
- 1
Colonnade pojišťovna
- 23.6.26 22:04
- stinga
- 4
Předčasně uzavřená velká fontanela a...
- 23.6.26 20:45
- Karolína2020
- 1
Svědivá vyrážka , prosím radu
- 23.6.26 22:34
- Aries6
- 6
Asi jsem vše pokazila víc..
- 23.6.26 22:59
- Klávesa289
- 30
Sportování v těhotenství (kolo, lyže)
- 23.6.26 22:11
- Hobitka
- 12
Těhotenské nevolnosti (7 tt) a práce
- 23.6.26 23:22
- Hanča1234
- 6
Nové příspěvky
Jak probíhá zkouška na vysoké škole?
- 24.6.26 03:38
- Lollitka
- 54
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 01:46
- Noku
- 2
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 24.6.26 01:38
- Noku
- 67
Milenky sem nová diskuze
- 24.6.26 01:22
- M_Vladim
- 113872
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 24.6.26 01:03
- JoHoP
- 315
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 24.6.26 00:18
- KalamityJohn
- 43423
Bulovka – ortopedie
- 24.6.26 00:05
- Jana Martinková
- 8
Nedostatek sexu, partnerka se mu vyhýbá
- 24.6.26 00:02
- Černá Madonna
- 59
Nemáme rádi léto
- 24.6.26 00:02
- Risanka
- 9677
Změny rodidel po 3. porodu
- 23.6.26 23:58
- Anonymní
- 1
Ahoj, mám dotaz, dnes je to přesne týden od vynechání a test je sice dobře vidět, ale nesílí dokonce od úterý spinim chvilkami občas je to jen světle hnědé, pak zase takové tmavě malé cucky a jednou za sen růžov. No jsme nervózní už mám za sebou par neúspěchu. Doktorka mi řekla ať zatím nejezdim ze to nic neznamená jen když se to zhorší. Mám strach z mimodelozniho. Ovu test mi vycházel kolem 17.4. Mate podobnou zkušenost?