Těhotenský výtok, nebo poovulační?

Anonymní
23.11.24 10:01

tehotensky vytok, nebo poovulacni?

Dobrý den, s přítelem používáme pesar caya už 2 měsíc. Bála jsem se, ale ms přišla. Krvácela jsem 5 dnů jak obvykle. Tento cyklus jsme pesar opět používali. Pro jistotu se partner udělal mimo. Teď mám nějak 7 dnů do ms. A mám sílný bíly výtok. Nikdy jsem tak silný výtok neměla… Je možné že jsem těhotná z toho cyklu ikdyž jsem ms dostala? Nebo je to jen poovulační hlen? Ale jak říkam, nikdy jsem tak sílný neměla.. Kalhotky měním párkrát denně :( budu ráda za Váš názor. Děkuji a přeju hezký den

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36202
23.11.24 10:38

Těžko říct, počkej jestli dostaneš menstruaci. A používej intimky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.24 10:47

@JancaS84 jine priznaky nemam.. tak by to tehu nemuselo byt ne?

  • Citovat
  • Upravit
4512
23.11.24 10:53

Bílý výtok můžou být třeba i kvasinky nebo jiný problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.24 10:55

@Paní.Norrisová je takovy vodnaty, bez zapachu..

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
23.11.24 10:58

@Paní.Norrisová ale nesvedi me nic, na vcerejsich kalhotkach kdyz zaschnul tak ma zlutou barvu :think:

  • Citovat
  • Upravit
4512
23.11.24 11:00
@Anonymní píše: Více

Tak já neměla třeba ani zápach nebo svědění a kvasinky by mě nenapadly. Přišla na doktorka náhodou při preventivce. Možná jsem měla štěstí, že se to chytlo zavčas.
Takže jen přidávám svoji zkušenost. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36202
23.11.24 11:02
@Anonymní píše: Více

Nemusí. Já jsem nikdy žádné příznaky neměla dokud mě nevynechala menstruace a ani dlouho poté.
Ale ještě neplaš. Nějaká šance je samozřejmě vždy, ale řekla bych že u vás docela malá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.24 11:03

@JancaS84 mam si dnes udelat test?

  • Citovat
  • Upravit
36202
23.11.24 12:07
@Anonymní píše: Více

Ne, nejdřív v termínu menstruace a z ranní moči.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.24 23:41

@JancaS84 ale jestli jsem otehotnela ze z toho cyklu pred tsk by uz to melo byt davno na testu.. ale menstruacijsem dostala noo, neketere zeny pisou ze ms dostali a stejne byly tehotne :think:

  • Citovat
  • Upravit
36202
24.11.24 07:48
@Anonymní píše: Více

Tak to by test už ukázal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.24 11:58

@JancaS84 no mam hlenovity vytok, bezova barva… je to divne..

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.11.24 07:12

@JancaS84 3 dny pred ms, slaba carka tam je… ale uz se mi stalo ze mamatest udelal fake carku ikdyz jsem tehotna nebyla. prosim, co mam delat? co si o tom myslite

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.11.24 12:11
@Anonymní píše: Více

Testovat v den zpoždění, jak je to napsané v příbalovém letáku pro těhotenské testy a nebo si skočit za lékařem a řešit tuto problematiku s ním.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty