Digitální těhotenský test a jeho pravost...

Anonymní
22.6.21 19:25

Těhotenství 6 tt

Ahoj holky. Jsem trosku zoufalá. V neděli jsem měla pozitivní test. Digi test mi pak ukázal 2-3. Volala jsem tedy lékaři a dle MS bych měla byt 6tt. Jenže u doktorky mi bylo řečeno ze nic nevidí a straší mě mimodeloznim. Hcg mám 320. Myslím si ze jsem měla posunutou ovulaci o týden později než bývá. Setkal se už s tím někdo? Muze se ještě objevit fazolka? 😞 děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26640
22.6.21 19:33

A kdy jsi mela mit ms a jak mas dlouhe cykly? Treba by jsi je mohla mit delsi a tak jsi otehotnela pozdeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
22.6.21 19:36

Ahojky, to ti vůbec neporadím. Já už jsem ve 4tt viděla fazolky, takže těžko říct. Třeba si opravdu 2-3tt ale já nejsem lékař no, přeji ať je vše v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 19:36

@pikola, no poslední dobou jsem to měla rozházené. cyklus před otehotnenim jsem měla 24 ale jinak 28.

• Citovat
  • Nahlásit
22.6.21 20:00

U druhého tehu jsem byla taky takhle ve 3 TT, pozvala mě Dr za 14 dní už byl váček a za další 3 týdny bilo srdíčko. Jen klid žádný stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10182
22.6.21 20:19
@Aneeyj píše:
Ahojky, to ti vůbec neporadím. Já už jsem ve 4tt viděla fazolky, takže těžko říct. Třeba si opravdu 2-3tt ale já nejsem lékař no, přeji ať je vše v pořádku :srdce:

Ve 4tt si nemohla vidět nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
22.6.21 20:26

Jo, šla jsem v nějakém 6.týdnu, abych o těhotenství věděla asap a vysadila léky. Nic neviděl. O týden později už byl žloutkový váček. Těhotenství je o týden mladší než podle MS.
Podle MS mám termín porodu dnes 😂, podle utz za týden.
Držím pěsti, aby to dobře dopadlo, ale teď nenaděláš nic, musíš vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
22.6.21 21:25

Straší tě zbytečně brzy. Počkala bych dva týdny a jestli nebude žádný posun, tak teprve potom se stresovala. Mimochodem mně teď taky v 5. tt doktor nic neviděl. HCG jsem měla podobný. Za dva týdny už bilo srdíčko. Ted jsem ve 28. tt a všechno vypadá v pořádku. A já teda mám těhotenství mladší o 10 dní oproti MS. Už podruhé. Dcera byla mladší o 2 týdny oproti MS. Takže ještě nemusí být nic ztraceno. Držím pěsti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
22.6.21 21:27

Taky jsem si myslela, ze jsem podle tehotenskych testu 6 tt, ale měla jsem později ovulaci, za 2 týdny už to tam vidět bylo, taky hrozili mimodeloznim, teď jsem 12 tt, držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
22.6.21 21:41

Aby už bylo na utz něco vidět, musí být HCG alespoň 1000. Podle mě jsi byla na kontrole moc brzo. Určitě to chce další kontrolu a tam už se třeba ukáže váček :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
22.6.21 22:19

Ahoj. Hcg je nízké, nic vidět nemohla. Těhotenství je mladé.

Jdi k doktorce za dva týdny minimálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
23.6.21 01:28

@karkarka já jsem nakonec dal. Ale poprvé jsem sla k lekari údajně ve 4tt a viděla jsem zl. váčky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10182
23.6.21 06:15
@Aneeyj píše:
@karkarka já jsem nakonec dal. Ale poprvé jsem sla k lekari údajně ve 4tt a viděla jsem zl. váčky ;)

4tt je týden před vynecháním menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
23.6.21 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jsem trosku zoufalá. V neděli jsem měla pozitivní test. Digi test mi pak ukázal 2-3. Volala jsem tedy lékaři a dle MS bych měla byt 6tt. Jenže u doktorky mi bylo řečeno ze nic nevidí a straší mě mimodeloznim. Hcg mám 320. Myslím si ze jsem měla posunutou ovulaci o týden později než bývá. Setkal se už s tím někdo? Muze se ještě objevit fazolka? 😞 děkuji

No já byla U dr nějaký 3tt a samozřejmě nic byla jsem zrovna i na preventivce, a za 2tydny už bylo i srdíčko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10626
23.6.21 13:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jsem trosku zoufalá. V neděli jsem měla pozitivní test. Digi test mi pak ukázal 2-3. Volala jsem tedy lékaři a dle MS bych měla byt 6tt. Jenže u doktorky mi bylo řečeno ze nic nevidí a straší mě mimodeloznim. Hcg mám 320. Myslím si ze jsem měla posunutou ovulaci o týden později než bývá. Setkal se už s tím někdo? Muze se ještě objevit fazolka? 😞 děkuji

na UTZ jde něco vidět až při hodnotě vyšší než 1000, takže klid, ovulace mohla být později, běž až za 2 týdny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat