Těhotenství, nebo snad ne?

18.4.17 17:43

těhotenství nebo snad ne ?

Dobrý den chtěla bych se zeptat. Už 3. Den mám bolesti v oblasti vaječníků a bolest mi střílí směrem k pupíku. Cítím se taková víc nefouklá ale špatně mi není. Myslíte že bych mohla být těhotná? beru ale hormonální antikoncepci i když všechno není 100% že ano.

Příspěvek upraven 18.04.17 v 17:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

457
18.4.17 17:46

:lol: :lol:
Možné je všechno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
18.4.17 17:50
@Eluška13 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat. Už 3. Den mám bolesti v oblasti vaječníků a bolest mi střílí směrem k pupíku. Cítím se taková víc nefouklá ale špatně mi není. Myslíte že bych mohla být těhotná?
:lol: :lol: :roll:
Zavolej si do televize do Vestirny…
  • Citovat
  • Upravit
1970
18.4.17 17:50

Nooo a dáál? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
18.4.17 17:52
@Eluška13 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat. Už 3. Den mám bolesti v oblasti vaječníků a bolest mi střílí směrem k pupíku. Cítím se taková víc nefouklá ale špatně mi není. Myslíte že bych mohla být těhotná? beru ale hormonální antikoncepci i když všechno není 100% že ano.Příspěvek upraven 18.04.17 v 17:50

Co? 8o 8o :roll:

• Citovat
  • Upravit
20807
18.4.17 18:05

Vyprď se a bude to dobrý ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 18:47

Všechno je možný :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 18:50

Pomoc

Dob­rý den, chtě­la jsem se ze­ptat ja­ká je prav­dě­po­dob­nost že jsem tě­hot­ná. Po­sled­ní men­stru­a­ce 18.3., dal­ší mě­la být 15.4 ale nic. už je to 10. den zpož­dě­ní. Sex s pří­te­lem jsme mě­li vždy s kon­do­mem a mi­mo ovu­la­ci. Men­stru­a­ci mám pra­vi­del­nou i po vy­sa­ze­ní přáš­ků v lis­to­pa­du. Na­padlo mě že se mi moh­la po­su­nout skrz to že jsem by­la na­chla­ze­ná. Test jsem si dě­la­la tý­den po vy­ne­chá­ní a ne­ga­tiv­ní, ješ­tě jich pár zku­sím ale furt jsem ve stre­su a po­tře­bo­va­la bych sly­šet ná­zor. Na gyn­du ješ­tě cho­dit ne­chci, kdy­bych by­la tě­hot­ná tak chci na po­trat a za mě­síc mám 18 tak­že by se to ro­di­če ani ne­do­zvě­dě­li.
mís­to men­stru­a­ce jsem mě­la špi­ně­ní asi 3 dny, ji­nak pří­zna­ky ne­mí­vám, jen na­puch­lé bři­cho což mám
Děkuji za pomoc 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 13:25

Ahoj holky, ač už mám dvě děti mladší 15let, tak si dnes připadám jako kdybych nevěděla nic :( tak se chci zeptat… 21.4 jsem měla dostat menstruaci, misto toho se dostavil narazovy slabý ruzovy výrok a chvílemi nevolno.Test druhá čárka jen takový duch.Dnes ráno opět jen málo patrná carecka a k tomu hnedy hlen, boli mě v podbrisku a jsem celé dny unavená. Nejake zkušenosti s tímto někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama