Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, otěhotněla tu některá z Vás po operaci mimoděložního těhotenství cca hned po operaci v šestinedělí? Jde to?
Děkuji za informaci ![]()
Ahoj. Jde to. Já se cítila dobře, počkala na 1 MS po laparo a další už nedošla. Jen to nebylo úplně šestinedělí. Mám delší cykly ![]()
@K.D.P. No, myslím spíš když nepockas na první ms
, vlastně do operace jsem krvacela.. po operaci pak malinko cca dva dny … mám po operaci přes tři týdny. Poslední dny mě bolí prsa 🤭 tak nevím zda se něco neklube
![]()
Tolik naděje a zůstal jen smutek?
Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.