Těhotenství po mimoděložním těhotenství

23.2.22 19:40

Těhotenství po mimoděložním těhotenství

Ahoj holky, otěhotněla tu některá z Vás po operaci mimoděložního těhotenství cca hned po operaci v šestinedělí? Jde to?
Děkuji za informaci :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1699
23.2.22 21:48

Ahoj. Jde to. Já se cítila dobře, počkala na 1 MS po laparo a další už nedošla. Jen to nebylo úplně šestinedělí. Mám delší cykly :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.22 02:17

@K.D.P. No, myslím spíš když nepockas na první ms :lol:, vlastně do operace jsem krvacela.. po operaci pak malinko cca dva dny … mám po operaci přes tři týdny. Poslední dny mě bolí prsa 🤭 tak nevím zda se něco neklube :D :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty