Těhotenství, samovolný potrat?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 18:57
Těhotenství, samovolný potrat?!

Ahoj holky a dámy,
Mám na vás otázku.

Před 9 dny mi skončila menstruace. Vše v pořádku. Den po skončení jsme spolu s přítelem měli nechráněný sex (ant. neberu).

Teď po 8 dnech mám nevolnosti ( pocit na zvracení ) které zničehonic přijdou a pak zase odejdou a je vše v pořádku. Včera večer jsem začala trošku špinit, dneska dopoledne jsem začala krvácet tmavou krev, trošku víc ale ustává to. Večer mě trošku bolel podbříšek. Prsa se mi zdají zvětšené a občas mě bolí hlava. Na internetu jsem četla, že by mohlo jít p uhnizďování cca po těch 6 dnech. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jedná se o potrat? :( Miminko bysme chtěli, test negativní ale podle mě je ještě velmi brzy.. děkuji.

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 265 příspěvků 2 inzeráty 10.11.18 18:58

Taky by se mohlo jednat třeba o infekci.

Dlouhovlaska007
Nováček 8 příspěvků 10.11.18 18:59

@skorotehotna myslite? Takže těhotenství ne? Děkuji

skorotehotna
Kecalka 265 příspěvků 2 inzeráty 10.11.18 19:03

Může se jednat o těhotenství, potrat, nidační krvácení, cystu, infekci nebo taky to může být něčím úplně jiným.

Dlouhovlaska007
Nováček 8 příspěvků 10.11.18 19:03

@skorotehotna děkuji moc za názor :srdce:

Karleon
Kelišová 5357 příspěvků 10.11.18 19:13

Ovulace?

Dlouhovlaska007
Nováček 8 příspěvků 10.11.18 19:15

@Karleon
Taky jsem nad tím uvažovala ale nikdy jsem ovulaci ani necítila a teď toto

pikola
Neúnavná pisatelka 19296 příspěvků 10.11.18 19:30

A jak dlouho nebereš antikoncepci?

Dlouhovlaska007
Nováček 8 příspěvků 10.11.18 19:31

@pikola dva roky

pikola
Neúnavná pisatelka 19296 příspěvků 10.11.18 19:38

Pokud máš pravidelné cykly, tak to potrat nebyl. na to je moc brzy.

Dlouhovlaska007
Nováček 8 příspěvků 10.11.18 19:46

@pikola mám pravidelné. A těhotenství?

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 10.11.18 19:50

Jak mas dlouhe cykly a kolikaty den cyklu jsi?

Karleon
Kelišová 5357 příspěvků 10.11.18 20:11
@Dlouhovlaska007 píše:
@Karleon
Taky jsem nad tím uvažovala ale nikdy jsem ovulaci ani necítila a teď toto

To já ji cítím každý měsíc jinak, někdy mě potrápí několik dnů před i po, někdy si ji sotva všimnu, stejně jako období před menstruací (PMS). Však nejsme stroje.

lachtanice86
Kelišová 6458 příspěvků 10.11.18 20:26

Jak dlouhé mas cykly. Kolikátý dc jsi? Kdy máš dostat ms? A víš jak funguje ženské tělo? Pokud by si měla priznaky tehotenstvi ukázal by to test. Ten reaguje na hormon hcg, který způsobuje ty příznaky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >