Poradna duly
Jana Čurdová
Diskuze pro ty, které právě v únoru našly //
![]()
Tez se hlasim.15.2. jsem nasla // a dnes to potvrdil i doktor.
A co jinak, vse ok, nebo uz vam nektere bylo zle? me jeste ne a doufam ze ani nebude.Jen me nekdy poboliva brisko a prsa, taky je mam uz pomalu jak kojna.tak drzim pesti a pak se ozvete.
Vítám a gratuluju ![]()
já mám citlivá prsa, občas pobolívání v podbříšku, sem tam jakoby nával horka, a po jídle nafouklé břicho… moc se pozoruju
![]()
@LucinkaLuc to bude tve prvni miminko?
u me jen obcasne boleni podbrisku a prsou…
Mě naštěstí špatně není. ani prsa citlivější nemám a to pořád kojím první torpédo
Holky a vy všechny jste už byly u lékaře a nebo jdete v nejbližší době?? Já pořád nevím, jeslti neni brzo…jestli to má cenu, jestli něco uvidí..
Jinak po vynechání MS mám 10 den
@kvaček píše:
Holky a vy všechny jste už byly u lékaře a nebo jdete v nejbližší době?? Já pořád nevím, jeslti neni brzo…jestli to má cenu, jestli něco uvidí..
Jinak po vynechání MS mám 10 den
Ne, jestli jsem opravdu v tom, tak 2-3 týdny a to je dost brzo si myslím. Já si klidně počkám ještě pár týdnů:-)
@kvaček já byla dneska, ale nebylo nic vidět. jsem 4+1 a chtěla jsem jít nejdříve v 7tt, ale sestra trvala na tom, že musím přijít hned aby se vyloučilo mimoděložní. no ale nebylo vidět nc a nic se nevyloučilo. jen jsem tam zbytečně jela
Ahoj holky, tak se potichoučku taky hlásím. Nechci to zakřiknout, před Filípkem jsem měla v 5tt jeden ZP. Tak se pořád bojím a přemýšlím. No na nervy. Dvě // jsem našla v neděli, ale počali jsme asi 12.2, tak byli hodně slaboučký a abych nenervila koupila jsem si ClearBlue a měla jsem tam + 1-2. Tak snad to vyjde ![]()
@kvaček ja mam spozdeni 9 dni uz to na ultrazvuku bylo videt. podlem MS jsem 5+2 ale podle ultrazvuku tak 4 tydny, ovu asi byla pozde.ale i tak to bylo videt mame 8mm. chtela jsem taky pozdeji ale sestra me objednala uz ted. a za 14 dni mam dalsi kontrolu, jestli uz bije srdicko a na krev.