těhulinky babího léta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stefi36
Stálice 76 příspěvků 23.06.09 12:51
*těhulinky babího léta*

holčinky pokud se zde objevíte zakládám pokojík
snad dáme dokupy zas postupku :D
tak písejte :D
 stefi

www.fotoalba.centrum.cz

maminky a miminka

Stefi 36, 2.2.09 Maxmili­án 810g a Matyáš 900g

Kajka 35, 9.5.09 Otík 3870 g a 53 cm

Follah Jitka 36, 11.5.09 Václav Jan Petrák 2980g a 50cm

Keny 30, 14.5.09 Klára 2300g a 49 cm

Ella Andrea 38, 28.5.09 Adámek 36700g a 51cm

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.09 14:51

Ahoj Štěpánko,
snad se tu všechny zase dáme dohromady. Jen je mi divné proč v sekci neplodnost, když už máme všechny miminka.

Follah

Kajka8
Kecalka 101 příspěvků 23.06.09 16:42

Ahoj holky,

dívala jsem se, že některé holky šly na modrykonik.cz, někdo na damu.cz. To mě teda dnes pěkně naštvalo :x , hlavně že jsme se našly. Na Ivču asi nikdo nemá kontakt, že ? Mají tu pěkné smajlíky.

stefi36
Stálice 76 příspěvků 23.06.09 16:49

já to dala sem aby jsme se našli :-)
kdyžtak dáme odkaz kfotkám ať nás Ivča najde :D

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 23.06.09 17:24

Mají tu pěkné smajlíky

ted uz muzes rici mame :lol: :lol:

stefi36
Stálice 76 příspěvků 23.06.09 17:33

napište info o sobě a mimoušcích ať vytvoříme postupku :D :D :D :dance:

Kajka8
Kecalka 101 příspěvků 24.06.09 00:03

Kajka 35, Otík 9.5.2009, 3.870 kg, 53 cm

Holky, dobrou noc :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.09 08:38

Ahoj já jsem se pořád pokoušela tam taky dostat. Vy myslíte, že to prostě stopli a finito????

Keny
Kecalka 104 příspěvků 24.06.09 08:45

Keny 30, Klára 14.5 2300g 49 cm.

Já myslím, že je v pohodě, když máme pokojík tady vždyť jsme se jako neplodný dali dohromady. A třeba to za 3 roky budeme řešit znova já teda určitě.
A jak jste na tom s mimčama? Mě Klárka už přes týden nenabrala ani gram tak zkouším přikrmovat. Je mi to dost líto myslela jsem že aspoň půl roku kojit budu.

Kajka8
Kecalka 101 příspěvků 24.06.09 10:17

Ahoj holky,

to je fakt, že to některé z nás budou za nějakou dobu opět řešit. My bysme taky ještě rádi, uvidíme. Třeba se stane zázrak a půjde to samo :D :D
Keny, s tím kojením. Podívej se na www.kojeni.net, nechávám link na odpovědi, když miminko málo přibírá. Doporučují kojení min. co 2 h přes den a co 3 h v noci, při kojení několikrát vystřídat obě prsa na zvýšení laktace. Po těch denních kojeních se ještě pokus odstříkávat, ať se celý proces co nejdříve urychlí. Před kojením si nahřej prsa a při kojení pij teplý nápoj, aby mlíčko lépe teklo a holčička měla motivaci pořádně sát.

Já bych to ještě nevzdávala, ona Ti možná míň pila, tak se dělalo míň mlíka.

http://www.kojeni.net/databaze.php?…

Kajka8
Kecalka 101 příspěvků 24.06.09 10:19

Niky, abych nezapomněla, pozdravuje Tě Niky z neplodnosti, včera jsme si mailovali, mají pokojíček na modrykonik.cz.

Kajka8
Kecalka 101 příspěvků 24.06.09 10:21

Keny, to mělo být pro Tebe, pzdravuje Tě Niky. To je tak, když dělám několik věcí a navíc strkám malému pořád dokola dudel :) :) :)

Follah
Stálice 63 příspěvků 24.06.09 10:27

Ahoj Holčiny!
Tak jsem ráda, že jsme se tak hezky našly. Snad najdeme i Ivču.
Trochu tu ještě bojuju s tím, co všechno tenhle server nabízí, ale já to zvládnu :pocitac:

EEllaa
Povídálka 26 příspěvků 24.06.09 11:29

Ahoj holky,taky trochu bojuju,ale snad to zvládnu …
Já jsem zase opět v šoku, dr mi ted řekla, že je malý zase žlutý.jdeme znovu na krev zítra a pokud to bude špatný, tak opět do nemocnice.Pokud se mu to bude vracet, budu muset přestat kojit, protože to má z mlíka.Chjo - aspon něco zvládáme dobře a zase to nejde!Ale třeba to ještě vybojujeme i s kojením.to je pořád něco.
poradte mě něco na ty prdíky?dr mě ted řekla, že ty probio.kapky jsou stejný jako Sabík, jen několikrát dražší :) .Stejně se teď zastavím do lékárny a objednám je.Můžou se kombinovat se Sabíkem?

Kajka8
Kecalka 101 příspěvků 24.06.09 11:46

Ahoj Elli, to snad ne s tou žloutenkou, potvora jedna. Snad to nebude horší, aby šel zase do hotelu. Na ty prdíky nám pomáhají i pecičky nahřát na bříško. :) :) Teď mu taky dávám tu rourku do zadečku, pěkně se mu ty plyny uvolní. Někdo říká, že je návyková, ale četla jsem od maminek, co ji používali, že dobrý, že děti pak kakaly dobře i bez ní. Takoví drobečci a takové bolesti bříška :( :(

Ahoj Follah, to je fajn,že jsme se tu sešli, to by mně bylo líto, kdybysme se rozprchly. Ivča snad najde vzkaz ve fotoalbu. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >