Těhulky Havlíčkův Brod a okolí, TP duben-květen

1715
11.10.12 16:56

Těhulky Havlíčkův Brod a okolí (TP duben-květen)

Ahoj holky, najde se tady nějaká, z H. Brodu a okolí, která bude rodit na přelomu dubna/května? Můžeme pokecat a třeba se nakonec ještě sejdeme v porodnici :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6177
11.10.12 18:11

@Lenule15 Jáááá, termín 5.-6.dubna 2013…tedy pocházím z HB, teď bydlím kousek vedle :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1715
11.10.12 18:16

@Betynka87 paráda :) tak moc gratuluju a jak ti těhu probíhá a jak se cítíš?? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6177
11.10.12 18:18

@Lenule15 Zatím je vše v pořádku, do konce třetího měsíce jsem si občas pozvracela, ale teď už mi je fajn. Jsem dnes 14+5tt., co ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1715
11.10.12 18:24

Tak hlavně, že už nezvracíš :) já jsem 10+4tt, dneska jsem byla na odběru krve kvůli prvotrimestr. screeningu a za 14 dní jdu na UZ. Jinak mi nic není, kromě unavenosti se necítím vůbec těhotně :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6177
11.10.12 18:25

@Lenule15 Ke komu chodíš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1715
11.10.12 18:25

Ke Štěpánkovi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6177
11.10.12 18:27

Já k Přibylovi. Na UZ ke screeningu jsem byla 1.10. i s přítelem a bylo to fakt úžasný…máš se na co těšit :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
6.1.13 11:07

Ahoj :mavam: jsem z HB a TP mám 4.4.2013 :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1715
6.1.13 12:31

@stui ahoj, tak mi o sobě něco řekni, třeba se známe :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
6.1.13 13:41

Ahoj, jsem přímo z HB a jsem kapku za zenitem :roll: v prosinci mi bylo 41. Od srpna jsem na neschopence. Kolik je tobě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1715
6.1.13 15:39

@stui jo tak to pak jo :) mě je 23 a čekáme první. Jinak jsem ted na neschopence se zády, i když žádný extra velký bříško nemám, teda spíš žádný, tak skolioza mi dává pěkně zabrat :-/ ve 41 mít mimčo je ještě krásný, nechali jste si říct, co to bude? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
6.1.13 15:58

Budeme mít kluka Maxe…dvě holky už mám doma…jedné je 21 a druhé bude 18…co budeš mít ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1715
6.1.13 18:36

My budeme mít kluka Matyáše. Ty už aspoň víš, co tě při porodu asi tak čeká, já se ho začínám pomalinku bát, jak nevím, do čeho jdu ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
7.1.13 06:46

Tak to se pleteš, já se bojím jak nikdy…uvažuju o císaři, ale z toho mám taky strach :roll: Už aby to bylo za mnou a já mohla držet Maxíka v náručí.
Taky se rozhoduju zda budu rodit v HB nebo Jihlavě :nevim:. Slyšela jsem, že tady je to sice super, ale jen pokud kápneš na dobrého doktora.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová