Poradna duly
Jana Čurdová
fff, já jsem v 8tt, ptala jsem se Dr., jestli na potvrzení
můžu přijít i s přítelem - říkal, že jo.....
smurf, v 5+6 byl u mě vidět jen gestační váček, ale už jsme si byli jisti, že je mimís tam, kde má být a že to není mimoděložní, a to je první krok
![]()
holky nebojte, já tam šla v nějakém 3t , protože ms nikde a hrozný bolesti břicha tak jsem si říkala, co mi bude, protože jsme se snažli skoro rok a ona tam byla fazolka:)
tak že žádný strach, určitš už bude něco vidět
mmarket píše:
fff, já jsem v 8tt, ptala jsem se Dr., jestli na potvrzenímůžu přijít i s přítelem - říkal, že jo.....smurf, v 5+6 byl u mě vidět jen gestační váček, ale už jsme si byli jisti, že je mimís tam, kde má být a že to není mimoděložní, a to je první krok
![]()
tak já vím že
asi vidět ještě nepujde, ( i když některé psaly že u nich už jo ), hlavně at tam jde vidět aspon neco, protože jsem to ještě neřekla příteli, právě se chystám až jak mi to potvrdí doktor.. ![]()
market : a jak ti je? máš nějaký nevolnosti? já měla tak před 14 dny, ale bylo špatně jen k večeru , ale teď to musím zaťukat, už nic…
jen jsem zjistila že mi není dobře po banánu ![]()
tak to já jsem se pořád dokola udiveně ptala, proč se s těhotenstvím spojují těhotenské nevolnosti, protože mě pořád nic nebylo, ani prsa zvětšený, prostě nic. ![]()
občas mi bylo špatně (ale jen se mi navalilo a dobrý) k večeru, kolem 17.hodiny… ![]()
no a v tom 7tt to bylo jaksi častěji a častěji, ale spíš na lačný žaludek, takže po ruce mám pořád nějaký banán nebo tyčinku ![]()
ale ještě jsem ani jednou ne ![]()
já taky naštěstí ne..tak to mě prsa boleli ještě před tím než jsem to měla dostat a na to jsem nikdy netrpěla a na dotek mě bolí ještě dnes, ale jsou to pořád takové věci , ketré se dají v pohodě přežít..
přítek se pořád divil, že mi je špatně k večeru tak se díval na net a když zjistil, že některé chudinky nemlžou vyjít ani z bytu, měl radost co má doma ![]()
také znám z diskuzí hodně holek, co neustále ![]()
dokud jsem byla snažilka, dělala jsem si srandu, že už chci taky… no a teď jsem těhu a zatím se mi to vyhýbá ![]()
ahooooj holky teda vy jste se rozepsali sem jak dlouho docitala…
smurfko to je krasny se tu potkat ja chodila i do zarijovek ale uz me malo kdo odepsal a ted jsme tu rano me rikal ze je tam ted krasnej vacek a je tam kde ma byt a jsem dneska 5+0 a na kontrolu jdu az 8.11 to asi ani nevydrzim vim ze to jsou jen 3tydny ale hrozne dlouhe…rikal ze mam narok i na neschopenku tak kdybych v praci nezvladala nebo neco hend mam dojit…
a holky jak jste dopadli vy na kontrolach???bolelo trochu vic brisko tak jsme volala dr a chtel at dojdu uz dnes at se dyztak vylouci mimodelozni a
je se mi to nejak rozhodilo to nechapu ale vy jste sikulky a pochopite to v tom druhem odstavecku v 2rade za slovem to patri posledni radek:(
mmarket píše:
také znám z diskuzí hodně holek, co neustáledokud jsem byla snažilka, dělala jsem si srandu, že už chci taky… no a teď jsem těhu a zatím se mi to vyhýbá
bud rada ze to prozivas tskto dobre aspon si to muzes vic uzivat:)
doxicka píše:
ahooooj holky teda vy jste se rozepsali sem jak dlouho docitala…smurfko to je krasny se tu potkat ja chodila i do zarijovek ale uz me malo kdo odepsal a ted jsme tu rano me rikal ze je tam ted krasnej vacek a je tam kde ma byt a jsem dneska 5+0 a na kontrolu jdu az 8.11 to asi ani nevydrzim vim ze to jsou jen 3tydny ale hrozne dlouhe…rikal ze mam narok i na neschopenku tak kdybych v praci nezvladala nebo neco hend mam dojit…
a holky jak jste dopadli vy na kontrolach???bolelo trochu vic brisko tak jsme volala dr a chtel at dojdu uz dnes at se dyztak vylouci mimodelozni a
já se právě v zářijovkách na tebe a holky ze začtku psala a nikdo nic nevedel..
jsem tam furt..
tak to je fajn že más všechno na správným místě, já jdu zítra a už se těším.. ![]()
smurfko tys tehda nekam jela a ti novi se bavili jen mezi sebou.....tak jsme byla v tech druhych snazilkach a ted jsme tu sjem na tom podobne teda ja jsme dneska 5+0 a ty jsi o tyden dal tak budes mit jiste nadhernej utz- ale pak nekdy dame briskovy a miminkovsky srazek pokud nam to vsem dopadne tak jak ma.....je ti nejak blbe nebo neco, ja jsme zatim v pohode nijak to nepocituji krom te bolesti toho briska
doxicka píše:
smurfko tys tehda nekam jela a ti novi se bavili jen mezi sebou.....tak jsme byla v tech druhych snazilkach a ted jsme tu sjem na tom podobne teda ja jsme dneska 5+0 a ty jsi o tyden dal tak budes mit jiste nadhernej utz- ale pak nekdy dame briskovy a miminkovsky srazek pokud nam to vsem dopadne tak jak ma.....je ti nejak blbe nebo neco, ja jsme zatim v pohode nijak to nepocituji krom te bolesti toho briska
jasně máme to blízko..
tak dáme zcuka.. ![]()
ne blbě mi není..bylo mi blbě než jsem zjistila //, od té doby co jsem to zjistila tak nic. Ani prsa mě nebolí, ani bríško moc ne..mám akorat výtok ( ale obyč ) něco jako při ovulce - akorát furt, a taky muj obličej muže děsit děti kolik mim jebáku..a mám trochu nafouklé břicho..ale jinak nic..tak se ani necítím těhotně.. ![]()