Televizní poplatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikiiis
Stálice 89 příspěvků 26.10.18 07:38
Televizní poplatky

Dobrý den :)
Chtela bych se zeptat, jestli nevite jak je to s televizními poplatky. S pritelem jsme se bavili o tom, ze by byli napsané na mě, ale nemam u přítele trvalé bydliště. Můžou byt tedy psane na mě?

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4156 příspěvků 26.10.18 07:41

@Nikiiis ty poplatky se platí za byt, takže asi těžko je na sebe napíše někdo, kdo tam nemá trvalý pobyt.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 26.10.18 08:00

Ty poplatky se neplatí za byt (za neobydlený byt se neplatí), ale za domácnost (a nikdo zde nemusí mít trvalý pobyt) a formálně jsou na jednu osobu. Takže můžete (jeden z vás musí).

Nikiiis
Stálice 89 příspěvků 26.10.18 08:06

@Luboš P diky :) vime ze jeden z nas musi :)

Aduš8
Závislačka 4156 příspěvků 26.10.18 08:24

@Luboš P a jak se člověk k té platbě má přihlásit, když nemá v ruce nic o tom, že v tom bytě bydlí? Jen se ptám, protože mi to přijde nelogické.

B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 26.10.18 08:36

@Aduš8 příjdeš na poštu, řekneš že chceš přihlásit, vyplní se adresa, tvoje údaje a je to… pak už jen platíš. Jen nezapomeň při stěhování přehlásit na jinou adresu nebo pokud se třeba rozejdete nebo tak, tak poplatky odhlásit. ČT nezjišťuje zda tak fakticky bydlíš nebo ne. Takže přihlásíš = platíš, neplatíš ( i když se odstěhuješ a nebydlíš tam, nebo když Ti někdo řekne ať už neplatíš že bude platit on a ty neodhlásíš a neplatíš, ČT je to šumák) = dlužíš.

Váš příspěvek
Reklama