Televizní poplatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikiiis
Stálice 81 příspěvků 26.10.18 07:38
Televizní poplatky

Dobrý den :)
Chtela bych se zeptat, jestli nevite jak je to s televizními poplatky. S pritelem jsme se bavili o tom, ze by byli napsané na mě, ale nemam u přítele trvalé bydliště. Můžou byt tedy psane na mě?

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 26.10.18 07:41

@Nikiiis ty poplatky se platí za byt, takže asi těžko je na sebe napíše někdo, kdo tam nemá trvalý pobyt.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 26.10.18 08:00

Ty poplatky se neplatí za byt (za neobydlený byt se neplatí), ale za domácnost (a nikdo zde nemusí mít trvalý pobyt) a formálně jsou na jednu osobu. Takže můžete (jeden z vás musí).

Nikiiis
Stálice 81 příspěvků 26.10.18 08:06

@Luboš P diky :) vime ze jeden z nas musi :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 26.10.18 08:24

@Luboš P a jak se člověk k té platbě má přihlásit, když nemá v ruce nic o tom, že v tom bytě bydlí? Jen se ptám, protože mi to přijde nelogické.

B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 26.10.18 08:36

@Aduš8 příjdeš na poštu, řekneš že chceš přihlásit, vyplní se adresa, tvoje údaje a je to… pak už jen platíš. Jen nezapomeň při stěhování přehlásit na jinou adresu nebo pokud se třeba rozejdete nebo tak, tak poplatky odhlásit. ČT nezjišťuje zda tak fakticky bydlíš nebo ne. Takže přihlásíš = platíš, neplatíš ( i když se odstěhuješ a nebydlíš tam, nebo když Ti někdo řekne ať už neplatíš že bude platit on a ty neodhlásíš a neplatíš, ČT je to šumák) = dlužíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >