Téměř 5leté dítě a názor

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
310
27.11.21 01:19
@FlorenceF Jenkins píše:
Rekni mu, ze ti tak obcas driv rikal taky a copak jsi hlupačka? Ne, tata ma obcas proste blby řečičky a blbou legraci. At mu priste rekne: to určite, tatiAle uz bych to nerozebirala, uz to vypada, ze objevil TÉMA a je s tim rad zajimavy :think:

Mě takhle sice neříkal, jen později, ten poslední rok co s námi bydlel, když jsem vyjádřila vlastní názor, tak říkal, že melu hovadiny nebo placam nesmysly… Ale to už je fuk, je to pryč a o mě tu už nejde. Hlupáček mu říká prý když zlobí (slova ex-osobně před synem) a že prý s ním budou všichni vych. cavat, když se tak bude chovat, že ho nikdo nebude mít rád, že nebude mít kamarády…
Je možné, že si syn občas něco přidá, ale spouste věcí jsem byla svědkem. Taky mi nepřijde normální to, že mi syn po návratu od otce, když mi dává pusu na dobrou noc, že mi strčí svůj jazyk do pusy 8o
Asi víc nevyřeším, protože s ex nic neudělám, takže mi nezbývá asi nic jiného než neustále vysvětlovat a doufat, že to syn pochopí a nebude se s ním, jakožto s mužským vzorem, v určitých věcech stotoznovat. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5744
27.11.21 07:41
@Kitia1 píše:
Mě takhle sice neříkal, jen později, ten poslední rok co s námi bydlel, když jsem vyjádřila vlastní názor, tak říkal, že melu hovadiny nebo placam nesmysly… Ale to už je fuk, je to pryč a o mě tu už nejde. Hlupáček mu říká prý když zlobí (slova ex-osobně před synem) a že prý s ním budou všichni vych. cavat, když se tak bude chovat, že ho nikdo nebude mít rád, že nebude mít kamarády…
Je možné, že si syn občas něco přidá, ale spouste věcí jsem byla svědkem. Taky mi nepřijde normální to, že mi syn po návratu od otce, když mi dává pusu na dobrou noc, že mi strčí svůj jazyk do pusy 8o
Asi víc nevyřeším, protože s ex nic neudělám, takže mi nezbývá asi nic jiného než neustále vysvětlovat a doufat, že to syn pochopí a nebude se s ním, jakožto s mužským vzorem, v určitých věcech stotoznovat. :roll:

Tak jestli jsi už něco řešila s psychologem, klidně se zase zeptej tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat