Teplejší boty se širší špičkou - barefoot

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23966
6.9.20 20:33

Keen, peerka, camper. A nebo nechat udělat na míru ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13787
6.9.20 23:19

@Bábrdl pokud máš FB, zkus skupinu Zdravé (ne)obouvání pro děti i pro dospělé. Zabývá se kompromisní obuví, myslím, že tam určitě nějaký tip objevíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
7.9.20 10:14

Holky, díky za typy.
U těch různých eshopu je blbý, že si to člověk nemůže zkusit. Asi prubnu ty Keeny :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
7.9.20 11:00

@Bábrdl
Dají se najít obchady kde si to můžeš vyzkoušet.
Anebo objednat, vyzkoušet doma a kdyžtak vrátit.
Ještě se s nimi můžeš poradit online.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
7.9.20 11:05
@Netopirek píše:
@Bábrdl
Dají se najít obchady kde si to můžeš vyzkoušet.
Anebo objednat, vyzkoušet doma a kdyžtak vrátit.
Ještě se s nimi můžeš poradit online.
.

„Dají se najít“… Proto jsem založila tu diskuzi. Kdyby mi tu třeba někdo napsal - hele na Náměstí Republiky je krám, kde… :mrgreen:

Že se dají když tak
vrátit vím, nepřicestovala jsem právě strojem času z roku 1985.

Potíž je, že u bot si v krámě zkusím čtyři pět, než mi padnou. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
7.9.20 11:10
@Cuddy píše:
Take uz na sobe nesnesu nebarefootovou obuv, jedina vyjimka jsou keeny s oznacenim cnx, ale ty jsou dost sportovni. Na podzim a zimu mam barefoot camper, ty maji i standardne vlozku a zima mne v nich neni.

Já jsem tak nějak celoživotně brala ta normální, že po pár kilometrech prostě člověka bolí malíček… Barwfooty pro mne byly něco jako veganství na steroidech, prostě ne pro mne.

Pak jsem si jedny koupila, víceméně omylem, dceri. Byla nadšená. Nechtěla jiné bot. Pak sobě, abychom měly stejne. a od té doby nějak nechci tu nohu už mačkat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9066
7.9.20 11:24

Jen poznámka ke Keenům, dámské a pánské se výrazně liší šířkou při stejné velikosti, ty pohorky mám pánské, dělají už ve velikosti 40 (a možná i méně, já mám 40ky) ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9066
7.9.20 11:27

Já mám tenhle typ, koukám, že Sportisimo ho má v akci: https://www.sportisimo.cz/…grea/224482/?… (tak mám asi tu 41ku, ale délka boty 26,5 je běžně 40ka, to je na nohu 25,5cm ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30833
7.9.20 11:38

Některé boty Merrel mají dobrý tvar špičky a přitom normální podrážku, já mám třeba polokozačky od nich.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
7.9.20 12:54

@Bábrdl jestli jsi z Prahy, tak tě můžu poslat do obchodů s BF obuví.
Dala jsem najít, jsem napsala, protože bohužel nejsou ve všech městech

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
7.9.20 12:58

@Bábrdl
A já si třeba objednávám boty z mallu. Kompromisy i BF se tam dají najít. A tam se mi pokaždé dařilo měnit boty téměř okamžitě :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
7.9.20 12:59

V bf skupinach na fb se na zimu doporucuji do bot vložky. Asi merino nevim, zkus kouknout.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
7.9.20 13:24

Snad to nebude bráno jako reklama.
Tady máš obchody v Praze. Doporučuji si boty zarezervovat přes eshop.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
7.9.20 15:59
@Netopirek píše:
Snad to nebude bráno jako reklama.
Tady máš obchody v Praze. Doporučuji si boty zarezervovat přes eshop.

Podívám se, diky. Ale u tech zimních mi prostě vadi ta podrážka. :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
7.9.20 16:21
@Bábrdl píše:
Podívám se, diky. Ale u tech zimních mi prostě vadi ta podrážka. :(

Já mám zimní z Bonprixu. Doporučovaný kompromis, ale jsou úzké.
Budu si teď kupovat zimní camper a nebo ty Lems. Anebo zkusím sehnat merino vložku do jednich celoročních co mám. V Praze je stejně prt zima, tak to třeba bude stačit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková