Teplejší boty se širší špičkou - barefoot

36556
6.9.20 13:37

Teplejší boty se širší špičkou (Barefoot?). Máte typ?

Potřebuju radu :mrgreen: Od jara jsem nosila barefootove boty a teď, když jsem se pokusila nacpat zkušebně hnátů do podzimních bot, zjistila jsem, že ní úzká špička prostě vadí.

Nevyhovují mi ale ani Barefootove zimní boty, protože mají moc tenkou podrážku. V létě je to fajn, ale v zimě ne. Nesnasim zimu od nohou.

Nemáte typ na teplejší boty a normální podrážkou, ale kulatou širokou špičkou? Široké boty typu varomed taky nejsou řešení, mám chodidlo úzké, chci jen prostor pro prsty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
200
6.9.20 13:41

Buffalo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
6.9.20 13:45
@bauem píše:
Buffalo

Hm, dík, ale to vůbec není to, co potrebuju :(
Mně stačí normální podrážka, ale tvar boty jako bareboot.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3928
6.9.20 13:48

Nosím barefooty s mega teplou vlněnou vložkou. Jinak co keen?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1830
6.9.20 14:03

@Bábrdl mám úplně stejný problém. :? Třeba nám tu někdo poradí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
6.9.20 14:21

Mam stejny problem. Ale jelikoz je pro me rozhodne prijemnejsi siroka bota (a to mam uzkou nohu, takze vetsina botu by mela byt ok, ale proste neni. Je to vse desne uzke :nevim: ). Takze ja si ted objednala Peerko Go - nizke zimni boty. Prijdou mi v pulce rijna, jsem zvedava. Mam od nich uz kozeny polobotky a tenisky.
Taky by mi vyhovovala tlustsi podrazka, ale co nadelam. Mackat nohu v bote si nehodlam. Navic se mi delaji v normalni obuvi puchyre a boli me paty (coz obcas kdyz jdu blbe v bf taky).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9066
6.9.20 14:28

Já s lehce barefooťácky vyšmajdanou nohou mám na podzim do práce tyhle: https://www.rieker-eshop.cz/…1017144.html?… - fakt hodně široká špice a normální kotník, a přitom elegantní botky vyteplené nízkým chlupem ;) A na zimu mám vyteplené pohorky Keen, ale tam už se o eleganci mluvit nedá :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
6.9.20 15:20
@Aliik píše:
Já s lehce barefooťácky vyšmajdanou nohou mám na podzim do práce tyhle: https://www.rieker-eshop.cz/…1017144.html?… - fakt hodně široká špice a normální kotník, a přitom elegantní botky vyteplené nízkým chlupem ;) A na zimu mám vyteplené pohorky Keen, ale tam už se o eleganci mluvit nedá :lol:

To taky nevypadá špatně. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
6.9.20 15:20
@Platanka píše:
Nosím barefooty s mega teplou vlněnou vložkou. Jinak co keen?

Z toho keenu by se asi taky dalo vybrat, jak tak koukám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
6.9.20 15:22
@kaja00 píše:
Mam stejny problem. Ale jelikoz je pro me rozhodne prijemnejsi siroka bota (a to mam uzkou nohu, takze vetsina botu by mela byt ok, ale proste neni. Je to vse desne uzke :nevim: ). Takze ja si ted objednala Peerko Go - nizke zimni boty. Prijdou mi v pulce rijna, jsem zvedava. Mam od nich uz kozeny polobotky a tenisky.
Taky by mi vyhovovala tlustsi podrazka, ale co nadelam. Mackat nohu v bote si nehodlam. Navic se mi delaji v normalni obuvi puchyre a boli me paty (coz obcas kdyz jdu blbe v bf taky).

Já mám úzkou nohu, takže v těch širokých kloktam a není mi to příjemné.

Ale zase jsem si přes léto zvyklá na ty nezmáčklé prsty. :think:

Takže bych potřebovala Barefoot tvar, ale s normální podrážkou a teplejší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
6.9.20 15:30

Moje sestra má v oblibě značku El naturalista. Říká, že je to takový poloviční barefoot - kopyto jako baref., ale vyšší podrážka. Tak zkus kouknout do jejich nabídky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30989
6.9.20 15:48

Take uz na sobe nesnesu nebarefootovou obuv, jedina vyjimka jsou keeny s oznacenim cnx, ale ty jsou dost sportovni. Na podzim a zimu mam barefoot camper, ty maji i standardne vlozku a zima mne v nich neni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
6.9.20 19:19

@Bábrdl peerka jsou právě v pohodě. Nevím jak úzkou nohu máš, já mám tuším 9,5 cm širokou, takže pro mě akorát ta Peerka. A zimní právě teď mají, zkus mrknout na jejich web. Mají jak kotníkové tak kozačky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
6.9.20 19:20

A barefoot tvar ale jinak normální podrážka, to nevím zda seženeš. Myslím, že je to dost utopie sehnat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
6.9.20 20:30
@kaja00 píše:
A barefoot tvar ale jinak normální podrážka, to nevím zda seženeš. Myslím, že je to dost utopie sehnat.

Přitom by o to stálo hodně lidí :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková