Teplota 37,6

347
24.2.08 19:16

Teplota 37,6

Ahoj,
můj Vítek má trošku rýmu a chrapot a teď před koupáním jsem mu v zadečku naměřila 37,6 - je to hodně? Vím, že se odečítá půl stupně, ale nevím, jestli tedy mám teplotu 37,1 řešit?
Děkuju předem za radu každému!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7364
24.2.08 19:22

Nepíšeš kolik mu je, ale je to asi jedno, teplotu bych neřešila… Maximálně vytřít nos nečím a třeba vincentou nebo mořskou vodou vykapat. A dát něco mokrého na topení v pokoji, kde spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
24.2.08 19:24

zapomněla

jsem napsat, že je mu teprve 7 týdnů :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12886
24.2.08 19:47

lupito, tohle je úplně v pohodě. pokud má v zadečku po odečtu půl stupně teplotu do 37,2, tak je to normální teplota. panadol se dává až když je teplota po odečtu nad 38. do té doby je teplota spíš léčivá a ukazuje, že tělíčko bojuje s nějakými bacily a neměla by se srážet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
24.2.08 19:51

nozu,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12886
24.2.08 20:10

neboj, určitě bude OK. ještě je dobré mít v místnosti chladněji, dát kolem postýlky mokré ručníky nebo prostěradla a podložit hlavičku, aby se líp dýchalo. a kdyby se ten chrapot třeba do úterka ani trošičku nezlepšil, tak zaběhni k doktorce. ale myslím, že to odejde samo a je to nějaká ta pitomá viroza, co jich kolem lítá požehnaně. občas člověk u doktorky chytne něco daleko horšího ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
24.2.08 21:27

37,1 °C je naprosto normální teplota, jen LEHOUNCE zvýšená. Nijak ji neřeš, ale třeba pár dní ho ráno a večer (úplně stačí) pro jistotu změř. Vyšší teplotu a horečku na něm stejně poznáš. A s rýmou ti holky už poradily, víc bych taky nedělala. Nevím, jesti psaly o odsávačce, tak kdyžtak ještě tu, když se rýma zhorší :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12886
25.2.08 08:51

jo, k té odsávačce, hodně doporučuju odsávačku na vysavač. sice to zní brutálně, ale odsávání je opravdu šetré (zkoušela jsem i na sobě) a hlavbně úžasně účinné. a hlavně já i te´d zvládnu odsávat sama - zalehnu dítě a mám v jedné ruce opdsávačku a druhou přidržuju hlavičku. nedovedu si představit, jak bych zápasila s klasickou odsávačkou. mají ji v každé lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama