Teplota a případné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ometačka
Kecalka 445 příspěvků 02.08.09 15:37
Teplota a případné těhotenství

Ahoj holky !

Včera jsem měla vysoké teploty (38,5-39,5) a tak na srážení jsem brala léky .

Ani nevím jestli jsem to včera s těma lékama na teplotu nepřehnala, měla jsem 2× 2 tablety po 4 hod Parelanu který mě pomohl minimálně s večer jsem si už musela vzít Ibalgin (měla jsem 39,5) který hned pomohl a za hodinu jsem byla bez teplot. Za 3 dny mám testovat a jestli budou // tak nevím jestli jsem to s těme práškama nepřehnala :oops:. Já vím že se tyto prášky v těhu můžou, ale nevím v jakým množství .

Dneska jsem byla celý den bez teplot ale ted už mám zase 38 :(

Reakce:
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 02.08.09 17:59

Pozdě bicha honiti…(hele co je to Bich? Patří tam fakt měkký i? )
Já osobně si myslím že se nic nestalo, povolená dávka paracetamolu v těhu j e 1500mg tj. tři tablety/den. U vyšších dávek hrozí poškození jater plodu, což na úplném začátku je irelevantní, neb plod není napojen na matku. Takže cokoli matka sní cca do 6tt by nemělo miminko ovlivnit… To nemám ze sebe, to si pamatuju z jedná diskuze tu a dost často jsem setím teď chlácholila… :wink:

LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 02.08.09 18:17

Já bych řekla, že Paralen je OK a nemusíš se tím trápit. Zvlášť v takhle hodně ranné fazi těhotenství.

Lacenko - je to správně „bych“ a je to od „Kdybych to byl býval věděl, tak bych…“. Sorry za poučování, ale mě to nedalo. :-))

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 02.08.09 19:15

Lindo - to není poučování, já se přece ptala? Já té češtině fakt moc nedám, ale jinak už to vím, protože mi manžel čučel přes rameno a hrozně moc jsem ho pobavila… :lol:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 02.08.09 19:24

Prvnich pet tydnu pry plati pravidlo bud vsechno nebo nic..

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.08.09 08:48

je to BYCH a znamena to pozde litovat tooho co by byl nekdo udelal, bych je podminovaci zpusob, takze pozde rikat, byl bych to mel udelat :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >