Reklama

Teplota a případné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ometačka
Kecalka 445 příspěvků 02.08.09 15:37
Teplota a případné těhotenství

Ahoj holky !

Včera jsem měla vysoké teploty (38,5-39,5) a tak na srážení jsem brala léky .

Ani nevím jestli jsem to včera s těma lékama na teplotu nepřehnala, měla jsem 2× 2 tablety po 4 hod Parelanu který mě pomohl minimálně s večer jsem si už musela vzít Ibalgin (měla jsem 39,5) který hned pomohl a za hodinu jsem byla bez teplot. Za 3 dny mám testovat a jestli budou // tak nevím jestli jsem to s těme práškama nepřehnala :oops:. Já vím že se tyto prášky v těhu můžou, ale nevím v jakým množství .

Dneska jsem byla celý den bez teplot ale ted už mám zase 38 :(

Reklama

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 02.08.09 17:59

Pozdě bicha honiti…(hele co je to Bich? Patří tam fakt měkký i? )
Já osobně si myslím že se nic nestalo, povolená dávka paracetamolu v těhu j e 1500mg tj. tři tablety/den. U vyšších dávek hrozí poškození jater plodu, což na úplném začátku je irelevantní, neb plod není napojen na matku. Takže cokoli matka sní cca do 6tt by nemělo miminko ovlivnit… To nemám ze sebe, to si pamatuju z jedná diskuze tu a dost často jsem setím teď chlácholila… :wink:

LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 02.08.09 18:17

Já bych řekla, že Paralen je OK a nemusíš se tím trápit. Zvlášť v takhle hodně ranné fazi těhotenství.

Lacenko - je to správně „bych“ a je to od „Kdybych to byl býval věděl, tak bych…“. Sorry za poučování, ale mě to nedalo. :-))

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 02.08.09 19:15

Lindo - to není poučování, já se přece ptala? Já té češtině fakt moc nedám, ale jinak už to vím, protože mi manžel čučel přes rameno a hrozně moc jsem ho pobavila… :lol:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 02.08.09 19:24

Prvnich pet tydnu pry plati pravidlo bud vsechno nebo nic..

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 03.08.09 08:48

je to BYCH a znamena to pozde litovat tooho co by byl nekdo udelal, bych je podminovaci zpusob, takze pozde rikat, byl bych to mel udelat :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >