Poradna duly
Jana Čurdová
emari píše:Liberte píše:Ty jo, tak to velká gratulace! Závidím a přeju zároveň
Ahoj holky, já měla termín 23.3. dle poslední MS, pak mi ho přesunuli na 18.3. dle UZ. Ale příroda to zřejmě chtěla jinak, takže už mám porod za sebou a drobečka domaUf uf, byla to dřina
![]()
Držím vám všem pěsti!!!
já též gratuluju a závidím
dneska ještě frčím do kosmetiky a ve středu ke kadeřnici a pak už to snáád přijde samo ![]()