Termín porodu kolem 16.března 2012

Napsat příspěvek
Velikost písma:
182
12.3.12 15:01
emari píše:
Liberte píše:
Ahoj holky, já měla termín 23.3. dle poslední MS, pak mi ho přesunuli na 18.3. dle UZ. Ale příroda to zřejmě chtěla jinak, takže už mám porod za sebou a drobečka doma :mrgreen: Uf uf, byla to dřina :lol: :lol: Držím vám všem pěsti!!! :mavam:
Ty jo, tak to velká gratulace! Závidím a přeju zároveň :srdce:

já též gratuluju a závidím :D dneska ještě frčím do kosmetiky a ve středu ke kadeřnici a pak už to snáád přijde samo :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová