Poradna duly
Jana Čurdová
@Dunlin Ja to nemyslela spatne. Jen tak, ze nerada Nunu oznacuju pojmem golfky. Golfky je podle me takova ta pofiderni konstrukce s obycejnou latkou, kde se neda nic polohovat a nema ani strisku. ![]()
@klock Tak ja bych se chtela vratit castecne do prace uz letos v lete. Uvidim, jak to pujde. Jinak mne to vychazi na ctyri roky celkem
Budes davat holky do soukrome skolky? My to budeme mit tak, ze budu delat jen urcite dny, kdyz bude manzel doma;)
@Matynečka mně Nuna připadá jako klasický sporťák, takže já osobně bych si ji nepořídíla ke sporťáku. Jo a ty staré hrůzy, to už se snad ani nedá považovat za golfky, ale za relikvii. Kolikrát se divím, že s tím může ještě v dnešní době někdo jezdit. Já osobně se budu radši tahat s těším kočárem než s těma hrůzama.
Já vás holky taky obdivuju, já chci druhé zkoušet až tak kolem druhých narozenin malé. Dřív bych to nedala a navíc si to chci s malou užít co nejdýl. I když budu z pracovního poměru déle pryč.
@Dunlin No ja se prave rada velkeho spportaku zbavila. Nebyla jsem s nim spokojena. No, ted to neresim, mam dvojkocar ![]()
@Matynečka aha, tak to pak chápu. Já jsem naopak se sporťákem strašně spokojená, do auta se vleze skvěle, dá se rozložit na placku a nikam tak nějak nejezdím třeba vlakem, že bych potřebovala golfky do jedné ruky. Navíc malá chcce už teď stejně víc chodit po svých, tak je lepší vyrazit pěšky bez kočárku (jakéhokoli) a s batohem na zádech.
@Matynečka ja uz pracuju tak od 6 mesicu holek, teda zatim jen z domova, ale od ledna se chci vratit do prace uz na plny uvazek. Tak uvidim jak to pujde… Jj holky pujdou do soukrome skolky, uz se zacinam pomalu po okoli rozhlizet, aby pak bylo misto… ![]()
No ja doufám že se už zadaří
a radši sted budu s detma doma a pak pujdu do prace měla bych spátnej pak i materskou atd tak i kvuli tomu ![]()
Ahoj holky jak se máte? Co nějaká nová nastavající mamina? Nám teď rostou stoličky tak Verča chce pořád chovat jinak je zlatá pěkně si vyhraje sama pořád sebou nosí panenku
občas ji mrskne do kočárku. Jo a pořád něco hledam věčně mě schovavá věci ![]()
@lynč ahojík my se snažíme
a co vy? jinak malej taky vše schovava
a taky nam rosotu zuby jsme jenda velka opruzeniny
@lynč my se taky začali snažit
tak uvidíme, kdy to vyjde
Barče taky rostou stoličky, ale je celkem v klidu, až mě to překvapuje
Barča je hroznej bordelář, jakmile je uklizeno, hnedka musí všechno vyházet, u nás to pořád vypadá jak po výbuchu, asi má moc hraček
příští měsíc nás čeká stěhování, tak to teď máme trošku divoký, začínáme krabicovat, to se Barče líbí, furt si sedá do krabic
už aby to bylo a měla vlastní pokojík ![]()
U nás taky nesmí být uklizeno, to se musí hned zase všechno vytahat a i tak se během hodinky nudí, pak se chvilku zabaví u her nebo youtubka a dvakrat denne chodime ven na oupy a klouzy
protože jinak je nuda mamííí, sama se teda moc nezabaví a všechno ji baví chviličku. někdy ještě v pyžamu tahá bundu ze skřině a chce obíc
(obléct -jakože mami jdeme ven) tak se nenudím ![]()
@Irea naše taky pořád stojí u dveří a číhá
Venku lítá celá štastná. My zkusili skluzavku poprve strašně se tomu smála a chtěla ještě. Já už se tak těším na jaro až budeme moc být víc venku ![]()
Ahoj holky, u nás se začalo docela spát v noci, teď k ní vstávám cca 4× za týden, bože to je krása ![]()
jinak prcek vůbec nemluví, neříká ani máma, táta, co chce to si ukáže a dělá u toho eee,
jediný slovo co říká je krtek, a pak trochu jak dělají zvířátka, no nic
však ona začne
spí mi jednou kolem oběda hoďku a půl, a taky chodíme dopo a odpo ven, přesně jak píšete, doma nuda, venku pohoda, kyti, kamiony, autobusy, lidi, psi…
Ahoj holky pisu si pro radu nebo mozna se jen vypsat
uz zacinam byt vyrizena, mame takovy problem s nocnim spanim a mozna si za nej muzu sama…
holky maji spolecny pokojicek a protoze jsem nechtela, aby se v noci budily navzajem tak jsem vzdy jednu, kdyz se v noci vzbudila odnesla do obyvaku do cestovni postylky kde usnula a spala az do rana. Ze zacatku to bylo obcas, pak uz kazdou noc. Jo a vzdy se takhle vzbudila ta stejna… Pred cca 2 mesici jsem cestovni postylku zrusila. No a ted ten problem, od te doby se pravidelne kazdou noc mezi 1-2 vzbudi a nechce spat, jsem s ni tak 2-3 hodiny vzhuru
chce si hrat, povida si a kdyz chci, aby lezela tak zacne brecet… Jsem uz vyrizena, v noci jsem vzhuru s jednou, ktera pak rano dlouho spi a ja vstavam s druhou, protoze ta spi celou noc a rano je cila… Uz jsem zkousela snad vsechno zkratit odpoledni spanek, rano ji vzbudit se segrou, ale nic nepomohlo… Uz nevim jak ji to odnaucit
nenapada vas jak na ni? Jo a hlad ani zizen nema, nic nechce ani mliko ani caj ani vodu… Dekuju za vsechny tipy a napady ![]()