Termín porodu září/říjen 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3157
28.3.16 22:09

@canyla Taky moc gratuluji, super :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4345
29.3.16 07:07

@canyla je gratulace my se snažíme už 5ty msic a stáole nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
718
29.3.16 07:58

@canyla přidávám se ke gratulantům :-)
@Misel02 u nás taky pořád nic, ale doufám, že to brzy vyjde :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4345
29.3.16 07:59

@raddka87 snda jo neboj jendou určo :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
718
29.3.16 08:02

@Misel02 jj, já bych to ráda stihla do konce mateřský, tu mám do 3 let, tak je ještě čas :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4345
29.3.16 08:05

@raddka87 no mě je to celkem jedno pač stejne druhá materska bude z platu mojeho vypočet pac ja nemam smlouvu na dobu neurcitou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6509
29.3.16 12:48

Holk, můžu se pozeptat, jak vám chodí v 18ti měsících spát?

Malá spí přes noc skorem 12 hodin, ale budí na kojení, nikdy často 8) :oops: A donedávna spala i po obědě. Mám ještě starší holčinu, ta odbourala polední spánek hodně brzy.. byť je mi jasné, že každé dítě potřebuje spánku jinak..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4345
29.3.16 12:53

@Magdaleeena no malej mi spava cca 1až 3hodinky poobede ted je nemocny tak spi porad

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6509
29.3.16 12:59

@Misel02 A kolik spí v noci? Já právě tak nějak myslila, že bych malou dávala později spát, protože mi přijde, že z ničeho nic (mně přijde, že u dětí mi přicházejí změny ve vlnách:) začíná mít menší potřebu spánku, ale ona poslední dobou nechce spát po obědě.. Ale to mi přijde ještě dlouhé, aby byla tak dlouho vzhůru.. byť starší od 2 let odpolední spánek odbourala..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4345
29.3.16 13:04

@Magdaleeena tak malej jde spat o ctvrt na 9 spat někdy už v 8 a někdy až o pul 9 a zbudí se kolem 2či 3 na mléko a spi dal do pul 7 někdy do pul8 jak kdy
A někdy ma stavy že se zbudí v 1 a do 5 nespi :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6509
29.3.16 13:12

@Misel02 Mě nestraš :think: Tak malá chodí v 7 večer, vstává v 7 ráno.. plus to odpolední spaní.. které aktuální moc nemusí.. ale když odmyslí zřejmě občasnou noční nespavost Tvého malého, tak časově stejně.. Jen tedy že mi to přijde dlouhé nepsat celý den v 1,5 roku :think: Ale známým děti nespali skorem vůbec a prý dle dr. OK. Tož uvidíme. Teď ji pozoruji, je zabraná do hry se starší, tak mi je vysloveně líto ji vytrhávat, když tak v pohodě. Díky moc..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2373
29.3.16 13:59

@Magdaleeena naše malá chodí spát ve 20h a ráno vstává v 8h a pak chodí spát ve 12h a spí tak 1,5-3hodiny.
Ale je pravda, že každé dítě má jiné potřeby. Třeba kamarádka je ráda, že jí přes poledne spí půl hodiny (to už má 3 měsíce a když měl 2 spaní přes den, tak jí spal 2× 0,5h :mrgreen: ).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3157
31.3.16 10:16

@Magdaleeena U nás se spí od 8 do 7 až 8, přes den jednu hodinu, výjimečně dvě. Starší mi už od roka a půl ve dne nespal vůbec, to malá naštěstí zatím vypadá, že jí ten odpolední spánek ještě nějakou dobu vydrží :) Každý dítě to má jinak a hlavně se to může najednou z ničeho nic změnit :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4345
31.3.16 10:28

Tak holky u nas to vypada tak že brzo odbouráme odpoledni spanek pac pak v noci nespi hlavne ted co byl nemocny no uvidíme co udela cas

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
386
8.4.16 14:14

Holky dneska jsme byli kupovat botičky - tenisky super výběr ve sportisimu, koupili jsme adidas za 470,–
můžete si projít nabídku na webu
 http://www.sportisimo.cz/detske-boty/?…

a pak v CCC neskutečný výběr holčičích sandálků, koupili jsme za 400,–
tak snad nám z toho vopice nevyroste, teď má 20, tak jsem koupili oboje 21

jo jinak na prohlídce v roce a půl měla 81 cm a 10,8 kg takže lehkej podprůměr :) až jsem se divila na to jak se přes den furt něčím láduje, je ale pravda, že jí vůbec nedáváme cukr

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová