Test byl chvíli na slunci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
18.7.23 06:32

@Markéta188 Díky. Já jsem se chtěla jen zeptat ohledně toho testu. V příbalovém letáku píší, že musí být uskladněn v ochranném obalu. Nikde nepíší, že iv krabičce. Jen začala divná konverzace a netuším kvůli čemu.

  • Citovat
  • Upravit
Velryba černá
18.7.23 06:45
@Anonymní píše:
@Markéta188 Díky. Já jsem se chtěla jen zeptat ohledně toho testu. V příbalovém letáku píší, že musí být uskladněn v ochranném obalu. Nikde nepíší, že iv krabičce. Jen začala divná konverzace a netuším kvůli čemu.

V krabičce to je kvůli prezentaci daného distributora a aby byl kam dát příbalový leták. Test chrání ten obal, ve kterém je přímo uložen. Fakt v klidu.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
19.7.23 17:12

@Velryba černá Díky. Vím, že v krabičce nemusí být. Bylo však teplo, tak jestli se nějak nepřehřál za ty 2-3 minuty. Zítra si jdu udělat test tak jsem zvědavá

  • Citovat
  • Upravit
10925
19.7.23 18:32
@Anonymní píše:
@Velryba černá Díky. Vím, že v krabičce nemusí být. Bylo však teplo, tak jestli se nějak nepřehřál za ty 2-3 minuty. Zítra si jdu udělat test tak jsem zvědavá

Spis se ti prehral mozek :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty