Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Anonymní píše:
@Markéta188 Díky. Já jsem se chtěla jen zeptat ohledně toho testu. V příbalovém letáku píší, že musí být uskladněn v ochranném obalu. Nikde nepíší, že iv krabičce. Jen začala divná konverzace a netuším kvůli čemu.
V krabičce to je kvůli prezentaci daného distributora a aby byl kam dát příbalový leták. Test chrání ten obal, ve kterém je přímo uložen. Fakt v klidu.
@Velryba černá Díky. Vím, že v krabičce nemusí být. Bylo však teplo, tak jestli se nějak nepřehřál za ty 2-3 minuty. Zítra si jdu udělat test tak jsem zvědavá
@Anonymní píše:
@Velryba černá Díky. Vím, že v krabičce nemusí být. Bylo však teplo, tak jestli se nějak nepřehřál za ty 2-3 minuty. Zítra si jdu udělat test tak jsem zvědavá
Spis se ti prehral mozek ![]()
@Markéta188 Díky. Já jsem se chtěla jen zeptat ohledně toho testu. V příbalovém letáku píší, že musí být uskladněn v ochranném obalu. Nikde nepíší, že iv krabičce. Jen začala divná konverzace a netuším kvůli čemu.