Tetování na ruce

187
3.6.15 19:10

Tetovani na ruce

Zdravim vsechny :)
Asi je to blby tema ale jsem zvedava.
Jsem na 100% rozhodnuta ze si necham udelat tetovani na ruku. Ale mam na rukach obcas tmavy chloupek, obcas blond chloupek. A nevim jak to tetovani bude vypadat. Nechci si ruce holit, protoze to opravdu nemam nejak moc chlupate.
Mela jste nektera stejny „problem“??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

521
3.6.15 19:24

Když přijdeš na tatto tak ti stejně ruku oholí aby ti to vytetoval :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
3.6.15 19:24

Tak si ho dej na předloktí z vnitřní strany, mám tam děti s datumem narození a všichni mi ho chválí :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
3.6.15 19:27

Nech si vytetovat něco chlupatýho ať se chlupy schovaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
3.6.15 19:35

@KalamityJohn tak takove chytre reci jsem fakt nepotrebovala!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
3.6.15 19:36

@Membina me prave taterka rikala ze tam nemam moc chlupu,tak.ze se to holit nemusi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 19:38
@LucieM34 píše:
@KalamityJohn tak takove chytre reci jsem fakt nepotrebovala!!!
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1049
3.6.15 19:41
@KalamityJohn píše: :mrgreen:
:mrgreen: teď jsem se vážně pobavila :-) díky :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.6.15 20:28

@LucieM34 jestli máš ty chlupy jak vlasy (dlouhé a výrazné), tak se na to vyprdni. Jinak to neřeš :mrgreen: Si myslíš, že se třeba chlapi holí, aby bylo tetování vidět či co? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
4757
3.6.15 20:35

Tetování se mi líbí - ale vždy si ho představím na mé mámě nebo babičce, jejich starou kůži s inkoustem…

Zatím mě ta představa vždy spolehlivě odradila. Hodlám se dožít jejich věku a chci se i v tomto věku cítit hezky. Fakt si nemyslím, že bych chtěla mít v šedesáti, sedmdesáti na kůži něco třeskutě cool.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
3.6.15 20:38
@SAJ píše:
Tetování se mi líbí - ale vždy si ho představím na mé mámě nebo babičce, jejich starou kůži s inkoustem…Zatím mě ta představa vždy spolehlivě odradila. Hodlám se dožít jejich věku a chci se i v tomto věku cítit hezky. Fakt si nemyslím, že bych chtěla mít v šedesáti, sedmdesáti na kůži něco třeskutě cool.

Eh, tak to jsem neřešila. V té době kolem mně bude spousta a spousta stejně vrásčitých potetovaných bábinek, tak se aspoň v domovech důchodců poznáme podle tetování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
4757
3.6.15 20:47
@ropucha 02 píše:
Eh, tak to jsem neřešila. V té době kolem mně bude spousta a spousta stejně vrásčitých potetovaných bábinek, tak se aspoň v domovech důchodců poznáme podle tetování.

Jasně. Bylo by mi jedno jestli ostatní bábinky tetování mají nebo ne - ale to, že to moje bude na staré kůži vypadat blbě. Navíc - na bazénu potkávám tetovaných spoustu a fakt jen málokomu sluší. Jakmile je tam trochu povolené a neudržované tělo, tak to tetování začne vypadat lacině až vulgárně.

Hele, jak je někdo opálený a vysportovaný, pak je to áách, a když si tetování představím na sobě, tak ho přesně takhle vidím - jenže… Objektivně bych se zaradila do té druhé, většinové skupiny. A pikud ne hned, tak za dvacet, třicet let určitě ano. A cítit se lacine per desítek let? To se mi nehce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
3.6.15 20:55
@SAJ píše:
Jasně. Bylo by mi jedno jestli ostatní bábinky tetování mají nebo ne - ale to, že to moje bude na staré kůži vypadat blbě. Navíc - na bazénu potkávám tetovaných spoustu a fakt jen málokomu sluší. Jakmile je tam trochu povolené a neudržované tělo, tak to tetování začne vypadat lacině až vulgárně.Hele, jak je někdo opálený a vysportovaný, pak je to áách, a když si tetování představím na sobě, tak ho přesně takhle vidím - jenže… Objektivně bych se zaradila do té druhé, většinové skupiny. A pikud ne hned, tak za dvacet, třicet let určitě ano. A cítit se lacine per desítek let? To se mi nehce.

Asi taky záleží, proč se kdo dává tetovat. Třeba pro mně má mé tetování velký symbolický význam, a „estetično“ až tak neřeším- navíc moje kérka není vidět, pokud jsem běžně oblečená. Jo, a na to místo si vlastně bez zrcadla ani nevidím, takže mně to v 60 nebude frustrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.6.15 21:03
@SAJ píše:
Tetování se mi líbí - ale vždy si ho představím na mé mámě nebo babičce, jejich starou kůži s inkoustem…Zatím mě ta představa vždy spolehlivě odradila. Hodlám se dožít jejich věku a chci se i v tomto věku cítit hezky. Fakt si nemyslím, že bych chtěla mít v šedesáti, sedmdesáti na kůži něco třeskutě cool.

upřímně? Když jsi na tetování fakt připravená, takovéto věci máš v hlavně srovnané. :nevim: Proč myslíš, že coby starý člověk nemůžeš mít ráda své kéry a budeš vypadat jako za zenitem? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.6.15 21:05

@SAJ ještě reakce na Tvůj edit - když si dáš lacinou a nevyhovující kéru, budeš se cítit lacině i teď :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama