Tipy na dovču po ČR

Anonymní
30.7.20 13:16

Tipy na dovču po ČR

Zdravím, vím ze tu je spoustu diskuzi na toto téma ale nenašla sem nic co by mi vyhovovalo tak se chci optat takto. Neměl by někdo tip na kemp kde to není úplně předražený, hezké okolí, voda, nějaké zajímavosti ale ideálně PARDUBICKÝ KRAJ :think: muže byt i něco okolo ale ne vyloženě daleko :* předem děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1551
30.7.20 13:25

Stříbrňák v Hradci Králové. Super koupání a lesy okolo jsou super na kolo či procházky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59576
30.7.20 13:53
@Anonymní píše:
Zdravím, vím ze tu je spoustu diskuzi na toto téma ale nenašla sem nic co by mi vyhovovalo tak se chci optat takto. Neměl by někdo tip na kemp kde to není úplně předražený, hezké okolí, voda, nějaké zajímavosti ale ideálně PARDUBICKÝ KRAJ :think: muže byt i něco okolo ale ne vyloženě daleko :* předem děkuji!

Co Český ráj? To není tak daleko a je úplně boží..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61651
30.7.20 18:10

To je strašně obecně napsané. Evidentně každé místo si najde svého hosta. Takže jde jen o to, co přesně hledáš ty. A to jsi nenapsala. Vyžití v kempu? Chceš tam koupání, hřiště pro děti, dobrou restauraci, chlap chytat ryby, půjčovnu lodiče? Chceš klid, stín, pár lidí, ale je ti jedno, že tam není žáné vyžítí a má to takové slabší sociálny? Nebo ti naopak nevadí rušnější kemp, kde to žije, ale bude tam i animátor pro děti, večerní diskotéka…
Prostě napiš svá očekávání. Bez toho se nehneme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1082
30.7.20 21:46

Chlumec nad Cidlinou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
31.7.20 08:00

Rozkoš v České Skalici. (Ale to už je možná HK, nevím…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6011
31.7.20 08:02

Pastviny :srdce: Celé okolí je úžasné. A Čihák a Zemská brána, to se musí vidět :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
6.8.20 21:35

Ještě jsem slyšela o resortu Sněžné, ale nemám osobní zkušenost, ale kdyby měkdo měl, tak bych se ráda něco dozvěděla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama