Reklama

Tipy na zápisníček / knížku o vývoji miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 10.02.11 20:11
Tipy na zápisníček/knížku o vývoji miminka

Ahoj holky,
narodilo se mi miminko a chtěla bych si jeho pokroky a vůbec všechno kolem něj zapisovat. Máte nějaké tipy na pěkné zápisníčky-knížky speciálně pro tuto příležitost? Pár jsem jich viděla, ale nějak mě nezaujaly :nevim: .

Za všechny tipy moc děkuji.

Reklama

Reakce:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 10.02.11 20:17

v knihkupectvich jsou ruzne druhy Nase detatko, Nase holcicka, Nas chlapecek, atd. nerikej mi, ze si tam nevyberes :-P Ja uz jednu doma mam, ale slintam po dalsich, jsou vsechny tak rozkosny… :oops:
Zajdi si do knihkupectvi a uvidis :pankac:

petule.jel 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.11 20:18

Jeden jsme dostaly od Všeobec. pojišťovny za zapsání malý a druhý na vítání občánků od vydav. Fragment. Je kreslený, tisknou 3 varianty. Naše holčička, Náš chlapeček, Naše děťátko

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 10.02.11 20:30

Prošmejdila jsem hodně různých vydání a tenhle zvítězil na celé čáře. Je psaný s českými maminkami, takže přizpůsoben tomu, jak to chodí v ČR, má kapsu na DVD a přáníčka, je od narození do 3let. A přesně navádí, co všechno zapsat, aby člověk (třeba jako já prvomatka :mrgreen: ) na nic nezapomněl. Jmenuje se „Tvůj fotodeníček od narození do tří let.“

http://www.kosmas.cz/detail.asp?…

j.pampeliska
Závislačka 4051 příspěvků 10.02.11 21:39

Ja mam to standartni od anne geddes. Je krasna. A jeste jsem koupila obycejny linkovany notes s hezkymi deskami a tam zapisuji jeste tam. Zhruba jednou za mesic sesumarizuji co je noveho. Jen by mne zajimalo jak ma tohle stihnout u druheho ditete :nevim:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 10.02.11 21:41

Me treba na kazdem z knihkupectvi „neco“ vadilo nebo se nelibilo 8-) :oops: Takze pokud nenajdes uspokojive, mam svoje reseni :wink:
Koupila jsem scrapbookove album, kam jsem davala fotky, ale i zastrkavala ruzne „pametni“ veci, zdobila si to a ke kazdemu listu psala pokroky, popr. miry a vahy u kazdeho mesice atd.. Ale je to piplacka, chudak druhej prcek uz to ma tak napul nedodelany :lol: :lol:
A jeste jim jako pisu denicek, pokroky a dovednosti, ale to je obycejnej cernej sesit :wink:

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 10.02.11 21:42

Ahoj,my jsme dostali pro Lukáška tohle http://www.arara.cz/product/182010 tak jsme ji loni koupili i Radimkovi.

Jajulka
Závislačka 3353 příspěvků 10.02.11 22:11

Tu knihu Mých prvních pět let s fotkama Anne Geddes jsme dostali také a jednu jsem si koupila předtím sama, protože se mi hrozně líbila, takže mám kus navíc. Je úplně nová, takže kdyby měl někdo zájem, klidně odprodám :wink: . Na úvodní fotografii jsou dvě miminka, takže se hodí jak pro holku, tak pro klučinu, možná i pro dvojčátka naráz 8-) . Kdyžtak pošlu foto, protože nevím, zda se s tímto obrázkem ještě prodává… Stačí napsat SZ…

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 10.02.11 23:04

Ja sem si koupila obyč bloček s tvrdýma deskama :palec: a s motýlkama na přebalu.

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 11.02.11 09:59

Za mě doporučuju ten, co psala Háta, je opravdu nejlíp udělaný a nejhezčí. Žádné kýče, že by z toho člověk dostal cukrovku a nesmyslné poznámky. Jde hodně přizpůsobit. Pracuju na něm už jedenáctý měsíc, a fakt spokojenost. Mám pak i pokračování do šesti let. Pro druhého synka ho koupím určitě taky.

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 11.02.11 13:04

Holky díky, všechno jsem to omrkla a asi koupím fakt ten Fotodeníček, vypadá nejlíp a nejpraktičtěji :palec: .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >