Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj holky,
narodilo se mi miminko a chtěla bych si jeho pokroky a vůbec všechno kolem něj zapisovat. Máte nějaké tipy na pěkné zápisníčky-knížky speciálně pro tuto příležitost? Pár jsem jich viděla, ale nějak mě nezaujaly
.
Za všechny tipy moc děkuji.
v knihkupectvich jsou ruzne druhy Nase detatko, Nase holcicka, Nas chlapecek, atd. nerikej mi, ze si tam nevyberes
Ja uz jednu doma mam, ale slintam po dalsich, jsou vsechny tak rozkosny… ![]()
Zajdi si do knihkupectvi a uvidis ![]()
Jeden jsme dostaly od Všeobec. pojišťovny za zapsání malý a druhý na vítání občánků od vydav. Fragment. Je kreslený, tisknou 3 varianty. Naše holčička, Náš chlapeček, Naše děťátko
Prošmejdila jsem hodně různých vydání a tenhle zvítězil na celé čáře. Je psaný s českými maminkami, takže přizpůsoben tomu, jak to chodí v ČR, má kapsu na DVD a přáníčka, je od narození do 3let. A přesně navádí, co všechno zapsat, aby člověk (třeba jako já prvomatka
) na nic nezapomněl. Jmenuje se „Tvůj fotodeníček od narození do tří let.“
Ja mam to standartni od anne geddes. Je krasna. A jeste jsem koupila obycejny linkovany notes s hezkymi deskami a tam zapisuji jeste tam. Zhruba jednou za mesic sesumarizuji co je noveho. Jen by mne zajimalo jak ma tohle stihnout u druheho ditete ![]()
Me treba na kazdem z knihkupectvi „neco“ vadilo nebo se nelibilo
Takze pokud nenajdes uspokojive, mam svoje reseni ![]()
Koupila jsem scrapbookove album, kam jsem davala fotky, ale i zastrkavala ruzne „pametni“ veci, zdobila si to a ke kazdemu listu psala pokroky, popr. miry a vahy u kazdeho mesice atd.. Ale je to piplacka, chudak druhej prcek uz to ma tak napul nedodelany
![]()
A jeste jim jako pisu denicek, pokroky a dovednosti, ale to je obycejnej cernej sesit ![]()
Ahoj,my jsme dostali pro Lukáška tohle http://www.arara.cz/product/182010 tak jsme ji loni koupili i Radimkovi.
Tu knihu Mých prvních pět let s fotkama Anne Geddes jsme dostali také a jednu jsem si koupila předtím sama, protože se mi hrozně líbila, takže mám kus navíc. Je úplně nová, takže kdyby měl někdo zájem, klidně odprodám
. Na úvodní fotografii jsou dvě miminka, takže se hodí jak pro holku, tak pro klučinu, možná i pro dvojčátka naráz
. Kdyžtak pošlu foto, protože nevím, zda se s tímto obrázkem ještě prodává… Stačí napsat SZ…
Ja sem si koupila obyč bloček s tvrdýma deskama
a s motýlkama na přebalu.
Za mě doporučuju ten, co psala Háta, je opravdu nejlíp udělaný a nejhezčí. Žádné kýče, že by z toho člověk dostal cukrovku a nesmyslné poznámky. Jde hodně přizpůsobit. Pracuju na něm už jedenáctý měsíc, a fakt spokojenost. Mám pak i pokračování do šesti let. Pro druhého synka ho koupím určitě taky.
Holky díky, všechno jsem to omrkla a asi koupím fakt ten Fotodeníček, vypadá nejlíp a nejpraktičtěji
.