Tlačítkový mobil

Anonymninka
20.4.20 20:55

Tlačítkový mobil

Dobrý den.Kdo tady dneska ještě má tlačítkový mobil a proč jste se tak rozhodli a kolik vám je let? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22353
20.4.20 21:00

Mám Nokii3310 už 16let. Nemám důvod ji měnit. Funguje skvěle, má signál i tam, kde ostatní ne a je skoro nerozbitná. Manžel mi koupil ajfouna, ale nepoužívám ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25692
20.4.20 21:04

Mám pár měsíců Nokii, měla jsem i předtím, vydržela mi přes 10 let. Funguje, ale jsou popraskaná tlačítka. Nebaví mě pořád myslet na to, abych telefon nabila, Nokia vydrží pár dnů bez nabití. Tu starou jsem dobíjela tak 4× měsíčně.
Fotím foťákem.
Dotykáč nechci, špatně se mi na tom píše, stejně jako na tabletu. Doufám, že děcka nenapadne mi ho koupit 8)
Je mi 50+.

Příspěvek upraven 20.04.20 v 21:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymninka
20.4.20 21:06

@Janli To máte pravdu a jak na to kouká okolí? Já teda tlačítkový nemám, ikdyz mě občas ta představa láká :P

• Citovat
  • Nahlásit
25692
20.4.20 21:08

@Anonymninka Jak by koukali? Můžou mi skočit na hrb :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
20.4.20 21:10

Mě je 28 mám sice dotykáč, ale je to teda utrpení. Nevidím na tom nic pozitivního a napsatSMS je nadlidský výkon. Vážně uvažuju o koupi tlačítkovýho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymninka
20.4.20 21:11

@Quinn7 Jsme skoro stejně starý :potlesk: no jestli nemáte na něm Facebooku, Instagram a nevím co ještě, tak myslím, že budete spokojená, jestli jo, nebude vám tohle chatování chybět? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymninka
20.4.20 21:13

@Quinn7 Jinak máte pravdu, než člověk nepíše zprávu, co musí udělat oprav kvůli automatickym opravám, hrůza :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
54016
20.4.20 21:13

Mám tlačítkovou Nokii. Telefon za litr, který umí telefonovat, psát esemesky, má to budík, provizorní foťák. Vydrží to nabitý 2-3 týdny a když to spadne na zem z výšky, nic se tomu nestane. Jak na mě kouká okolí je mi naprosto ukradený, tenhle telefon jsem si zcela záměrně vybrala, protože mi maximálně vyhovuje, nikoliv proto, abych s ním někde potřebovala machrovat. Věkově jsme máma od batolete a školního dítěte, takže snad jednou nohou v hrobě ještě nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymninka
20.4.20 21:15

@ugluk Dobrý den, tak to bych nečekala, že i mlade maminky jsou ještě na takové telefony :lol: dneska spis maminky vidím a dotykaci, sedět na Facebooku nebo WhatsApp a podobně a myslím, že tohle co vy by dneska nedali :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymninka
20.4.20 21:17

@ugluk Já nemám Facebook a jsem prý divná :lol: protože nevyužívám takové aplikace, no nevím co by řekli, kdybych přešla na tlačítko :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1805
20.4.20 21:17

Já mám tlačítkový telefon. Manžel už mi chtěl dotykáč několikrát koupit, ale já se bráním. Nechci chytrý telefon proto, že mi vadí, jak do toho všichni furt čučí a mam pocit, že bych taky k tomu mohla časem sklouznout, pak mi ty telefony přijdou strašně velké, nechci to tahat. Prostě od telefonu potřebuji, aby se s ním dalo telefonovat, což tlačítkový tel splňuje. Okolí reaguje normálně, občas se tomu s někym zasměju, když ten svuj tel vytahnu. Je mi 34let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1378
20.4.20 21:18

Mám nokii 3310 - v novém kabátku. Už druhou, první mi nejmenší spláchnul po týdnu do záchodu. Vždycky jsem si pořizovala tlačítka a věřím, že tak to i zůstane. Neprahnu po nové technologii, je mi to protivné. Děti i manžel dotykáče mají. Mám ráda jednoduché věci, základní potřeby. Věk nad 30, ale pod 40 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymninka
20.4.20 21:20

@zuzukobylka Jo to mi taky leze na nervy, jak dneska telefony ovládáji lidi, pritom by to mělo být naopak 8o

• Citovat
  • Nahlásit
1805
20.4.20 21:20

@ugluk Mam to naprosto stejně :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie