Tlakoměr

Anonymni
17.10.07 14:55

Tlakoměr

Ahojky,
vánoce se blíží a já vymýšlím vánoční dárky.
Pro naše jsem si vymyslela tlakoměr, viděla jsem v elektru Braun za 1000,. ale nevím jestli by byl dobrý. Zkrátka by mi vyhovovala cena tak do 1500,–, ale nevím jestli ty tlakoměry z elektra se dají srovnávat s těmi z lékárny, kde stojí asi mnohem více(zatím jsem nepátrala,takže vím jen z doslechu).Jde mi o to ,aby neměřily nějak špatně a naší potom neplašily.

Napište mi prosím vaše zkušenosti s tlakoměry, nejlépe konkrétní typy i s cenou. :wink:

Díky Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2073
17.10.07 20:06

Tak od Brauna nevim. My jsme kdysi tatinkovi koupili od firmy Omron a myslim, ze take nebyl moc drahy - myslim, ze to do 1500,– urcite bylo. Ale rozhodne kupuj jen ten co se meri na pazi ne ten na zapesti. Doktorka nam tehda rikala, ze ten na zapesti neni tak presny.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
26.10.07 21:32

Tlakoměr

Ahoj, jestli budeš kupovat tlakoměr, opravdu se vyvaruj „zápěsťovým“ v těhotenství jsem měla vysoký tlak a domluvila se s MUDr. že si ho budu měřit doma, byla jsem celá šťastná, že doma je normální zatímco v ordinaci vysoký, pak jsme udělali srovnání, sestra mě změřila klasickým tlakoměrem, já tím zápěsťovým, jaké bylo mé překvapení, když se hodnoty značně lišily, takže radši připlatit a vybrat kvalitní a spolehlivý, o tom ti určitě v lékárně poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
21.8.13 17:36

Ahojky, potřebuji radu. Jsem v 35.tt a mám trochu problémy s vyšším tlakem, osobně mám spíš podezření na syndrom bílého pláště… ale uvědomuji si, že je to třeba hlídat…
Doporučí někdo levný, když ne dobrý, alespoň průměrný tlakoměr na pořízení?

Abyste rozuměli, potřebuji jen překlenout období do konce těhu… jinak jsme všichni v rodině zdrávi ( musím zaklepat, nechci zakřiknout), tak pochybuju, že by jsme jinak využili… peněz není mnoho – tak se mi nechce příliš investovat…

Případně pokud máte někdo tip, kde by se dal, za rozumný poplatek půjčit… jsem z Českých Budějovic… :mavam:

popř. vaše názory na i když bych raději digital
http://aukro. cz/…3688293.html

nebo

http://aukro. cz/…7403739.html

jestli by to bylo k něčemu, cena je až podezřele levná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie