Tobolky při častých nemocech

Anonymní
26.4.16 08:29

tobolky při častých nemocech

Hezké ráno,

malá je často nemocná (má skoro 4 roky) a manžel na internetu vyčetl a našel tobolky Pink Grape - http://www.shopeek.cz/…lek-d373.htm?…
v popisu se rovnají téměř zázraku. Znáte je někdo?
Já se nějak pořád nemůžu rozhodnout, jestli to na mě působí důvěryhodně… O ty peníze až tak nejde, ale nechci malé nějak ublížit. :nevim:

Anonym kvůli muži - nechci aby znal můj nick. :oops: ;)
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6529
26.4.16 08:41

Kdybych měla baštit všechny ty potravinové doplňky, které se rovnají zlatu… tak nevydělávám na nic jiného.
Radši bych zašla na imunologii s malinkou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.16 09:05

@Black Cat
Jak píšu, o ty peníze až tak nejde, spíš aby v tom složení nebylo něco, já nevím, prostě neověřeného, nebo jak to říci. :think:
Ohlasy to má všude dobré, ale kdo ví kdo to psal, že. Máme zjištěnou zvětšenou mandli, ale jsme dohodnutí s Dr., že to ještě přes léto necháme.

• Citovat
  • Nahlásit
886
26.4.16 09:10

Urcite bych nezkousela, pokud jste nevyzkouseli z volne prodejnych imunoglukan, preventan nebo oscilococcinum, tak doporucuji. Na predpis pak Ribomunyl. Zalezi co znamena, ze je casto nemocna, jake to ma prubehy, pripadne zda nezacala chodit do skolky, to ten prvni rok byva krusny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
26.4.16 09:23
@Anonymní píše:
Hezké ráno,

malá je často nemocná (má skoro 4 roky) a manžel na internetu vyčetl a našel tobolky Pink Grape - http://www.shopeek.cz/…lek-d373.htm?…
v popisu se rovnají téměř zázraku. Znáte je někdo?
Já se nějak pořád nemůžu rozhodnout, jestli to na mě působí důvěryhodně… O ty peníze až tak nejde, ale nechci malé nějak ublížit. :nevim:

Anonym kvůli muži - nechci aby znal můj nick. :oops: ;)
Děkuji.

vyhoď peníze z okna, má to stejný efekt :mrgreen: copak věříte takovým kravinám? kdyby to fungovalo, řekne vám o tom někdo, kdo to prubnul..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.16 09:30

@Lucikule
Vyzkoušeli jsme toho už hodně, byliny, různé sirupy i to oscillo, momentálně jsem začala dávat rakytníkovou šťávu. Ano přesně, první rok ve školce, neustále zelená rýma a kašel, virózy, teď naposled zánět průdušek. Rýma snad trvá už 2 měsíce…
@martina.se
Proto se ptám tady neee, jestli někdo nevyzkoušel. :mrgreen: Na mě to taky působí, jak ty zázraky na hubnutí, ale chlap je jak šílený a chce to hned objednat. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
64717
26.4.16 09:31
@Anonymní píše:
@Lucikule
Vyzkoušeli jsme toho už hodně, byliny, různé sirupy i to oscillo, momentálně jsem začala dávat rakytníkovou šťávu. Ano přesně, první rok ve školce, neustále zelená rýma a kašel, virózy, teď naposled zánět průdušek. Rýma snad trvá už 2 měsíce…
@martina.se
Proto se ptám tady neee, jestli někdo nevyzkoušel. :mrgreen: Na mě to taky působí, jak ty zázraky na hubnutí, ale chlap je jak šílený a chce to hned objednat. :roll:

tak mu přesně toto řekni, že je to stejný tahák, jak zázraky na hubnutí.. chcete do něčeho investovat? co třeba domácí rakytníkový sirup? zkoušelli jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
26.4.16 09:32

Podle mě je čtyřleté dítě malé na experimenty s něčím, co vyčteme na internetu :nevim:
Jestli je často nemocná, měl by to vědět pediatr, případně něco předepsat nebo poslat na imunologi, alergologii :nevim:

A jestli chceš zakladatelko mermomocí vyzkoušet grepová semínka, zkus je na sobě :). anebo si kup kapky Citrogrep, jsou levnější a taky se svého času doporučovaly jako nejlepší preparát na světě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2748
26.4.16 09:32

Do takových věcí bych s malým dítětem nešla, kdyby bylo opravdu něco zaručeného tak byl každý zdravý, nejen děti. Pokud je nemocná často, domluvte se s pediatrem at Vás pošle na imunologii, nebo předepíše něco on- vždy jsou lepší léky přímo na konkrétní problém než jakékoliv doplňky stravy prodávané bez receptu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
26.4.16 09:48

Když se podíváš na složení, není tam nic zázračného. Je to jen doplněk stravy, spíš pro dospělé a dost předražený, nic co by neměli v každé lékárně. Ostropestřec čistí játra, to je u malých dětí zbytečné, selen bych čtyřleťákovi nedávala vůbec. Jen ten výtažek z grepu je osvědčený proti virům, to ale stačí koupit Citrogrep kapky.. Dostatek pestré stravy, ovoce, zelenina, pohyb na čistém vzduchu, hodně spánku a hlavně psychická pohoda, to je u dětí nejdůležitějí. Časem se to zlepší, nejpozdějí v 1. třídě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.16 09:53

@martina.se
Jj, máš pravdu, fakt se mi to úplně nelíbí. :think:
Psala jsem právě výše, že dávám momentálně malé rakytníkovou šťávu, tak uvidíme…
@KPKristy @smudlinky
Psala jsem, že jsem s Dr. domluvená počkat co v létě.
@dianaa
Děkuji… Dřív nemocná nebývala, ta školka je zlo. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
64717
26.4.16 12:04

Jj, četla jsem, ale kupovaná a domácí, to je nebe a dudy.. zkus sehnat domácí :think: :think: a manželovi vysvětlit, že toto je pouze lákadlo na prašule..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.16 12:12

@martina.se
Vzala jsem 100% přírodní šťávu, tak snad bude dobrá… http://www.wolfberry.cz/…-500-ml.html
V čem myslíš, že by byla horší?

• Citovat
  • Nahlásit
64717
26.4.16 12:17
@Anonymní píše:
@martina.se
Vzala jsem 100% přírodní šťávu, tak snad bude dobrá… http://www.wolfberry.cz/…-500-ml.html
V čem myslíš, že by byla horší?

aha, ta nevypadá špatně.. každopádně účinek nebude hned.. ale snad to pomůže :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat