TP červenec, srpen 2016 - České Budějovice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
258
7.7.16 14:56

@Kika118 taky jsem na tech 30 hledela s rozcarovanim :D tak jsem zvedava, snad to pujde lepe a hlavne snad me nechaji rodit normalne. Ted pro zmenu strasi s vcestnou placentou, tak uvidim za tyden… :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
148
7.7.16 15:53

@nelamh a joo, tobe vlastne hrozi cisarem kvuli tem kyclim… takze porad nevis, jo? Ja dnes byla na kontrole. Tak cipek uz se hodne zkratil, ale porad zavreno :lol: hele, tech 30cm mi prislo dost drastickych.. to snad ani nacvicit nejde 8o :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
258
7.7.16 18:16

@Kika118 jj,kycle hrozi a ted se pridala ta deloha vespod :roll: ale nepripoustim si to, trenovat budu dal. No hlavne si neumim predstavit tu detskou hlavicku nad 35 :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
7.7.16 18:27

Holky nebojte, mimi vyklouzne tak jak tak ;)
Me dneska trapi regulerni poslicci, takze polehavam a chodim jen se najist nebo na wc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
148
8.7.16 11:44

Coz ono vyklouzne, to je jasny. Ale aby mi dole potom neco zbylo :mrgreen: :mrgreen: poslickuju uz par tydnu, ale posledni dva dny je to vic a vic a nic moc prijemnyho teda, kdyz to vystreli az do zad :) vcera jsme byli na otacku v CK a bud bude malej taky herec a nebo totalni kulturni barbar, protoze pulku predstaveni strasne, ale fakt strasne kopal. Mocak, zebra… bral to vsechno!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
8.7.16 11:54

@Kika118 tak ty uz to mas za par ne? mne tam od rana skace jak na trampoline ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
8.7.16 11:56

@Lenicka95 co ty, neporodilas uz? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
148
8.7.16 19:11

@kikouš88 tp za 16dni. Ac bych to uz brala.. uz jen prerovnavam oblecky, oprasuju postylku.. jak mlsnej kocour doma lezu :mrgreen: ale dle doktora to zatim nevypada. Kdy ty mas termin? A @Lenicka95 ma nekdy ted uz?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
8.7.16 19:53

@Kika118 ja mam termin 14.8.,ale tajne doufam, ze se bude chtit male ven trochu driv :mrgreen: uz je to narocny ten konec.. Ja zas menim oblecky v cem si malou dovezu domu :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
148
8.7.16 23:12

@kikouš88 :lol: taky to obcas vyndam, prohlidnu a sem tam neco vymenim :lol: no jo… proste vylozene v ocekavani :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
258
9.7.16 10:24

@kikouš88 noo,to me zajima! Co mas pripraveno pro mimi na odjezd? Ja jsem sbalila dve varianty, bodycka a teplacky teplejsi a slabsi, ale v tech vedrech vaham… A oboji v 50, tak bevim, zda nevzir vetsi :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
9.7.16 10:33

@nelamh ja mam nejmensi vel 56. 50 bude mit hodne natesno si myslim, teda dle toho co mam doma ja, mala to oblika na panenky. Mam takove bodytilko a overalek nebo body s dlouhym rukavem a dupacky. jo a hackovanou cepicku a ponozky. Jeste mam v tasce takovou letni deku. Vedro byt muze, ale mimi maji radi teplo. Rozhodne ne kratky rukav si myslim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
258
9.7.16 10:41

@kikouš88 me to prijde mrnavy vsechno, az do velikosti 68 :-D prave, ze vsechny holky v okoli odjizdeli v 50kach, ale je fakt, ze to nebyla zadna ctyrkilova miminka. Booze, uz to vidim, povezu pul satniku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
9.7.16 10:57

@nelamh oni jsou ty mimca takova gumova, lepsi je ho navlekat do vetsiho si myslim.68 uz je moc ;) to vyzkousej v porodnici a pak rekni tomu svymu zda ti ma dovezt vetsi nebo mensi :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
258
9.7.16 12:16

@kikouš88 :lol: a idealne mu reknu VYBER NECO :lol: chudak, ani nevi, kde mame obleceni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová