TP červenec, srpen 2016 - České Budějovice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
165
27.6.16 12:34

@kikouš88 joo to jsme se určitě potkali :)přiteli je 23. Mě je dneska docela dobře, ráno jsem nakoupila a pak se stavila u kamarádky. Ted budu odpočívat, zkouknu Dr. House a Ordinaci a další den za námi :mrgreen: a zítra celý dopoledne nebude utíkat, jako vždy když je kontrola… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
27.6.16 14:58

@Lenicka95 :palec:, holka ma nakonec antibiotika, tak pujdu sama.. To bude mit mimco super aktivni rodice a hlavne,,nad veci,, ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
27.6.16 15:27

@kikouš88 tak at se brzy uzdraví :kytka: občas mám obavy jestli všechno zvládnu, přes týden sama doma… jako moje mamka mi určitě pomůže, ale pak mi vadí když mi někdo do něčeho moc kecá, chtěla bych si na všechno přijít sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
27.6.16 15:33

@Lenicka95 neboj,do toho se brzy dostanete a kazde mimi je jine takze ne vsechny rady ti k necemu budou :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
28.6.16 05:33

@kikouš88 přesně tak :) koukám, že ostatní si už povídat s námi nechtějí :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
258
28.6.16 12:26

:-) moc prace :lol: vcera jsem se vyklizela v praci (12 krabic),jeste se z toho vzpamatovavam… A za 2 dny nastup na MD :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
28.6.16 14:24

@nelamh jo tak to jo :D mě čeká vyklízení a třídění věcí pod postelema… :zed:

@kikouš88 jak jsi dopadla?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
28.6.16 14:44

Me uz ceka jen ten porod :mrgreen:
@Lenicka95 vse ok, jen zkoukla malou rychle a sla jsem dom. Za dva tydny uz me ceka prvni monitor :dance: co ty? Jsme ani nestihly poradne pokecat ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
28.6.16 15:40

@kikouš88 monitor OK, poloha OK, a dovnitř se mi nekoukala protože prý je to už zbytečný :D jestli jsem otevřená tak už je to prý jedno :D no a příští týden jdu do porodky, kvuli tomu že má tu dovču.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
28.6.16 19:38

@Lenicka95 hlavne ze jinak vse ok.. no ja mam strach aby mi tentokrat nemuseli porod vyvolavat. Prvni jsem malem nedonosila, to by byla ironie docela :lol:..no, jeste porad casu dost. Dneska byla sestricka pekne mrzuta coz?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
258
28.6.16 19:41

Trenujete nektera s epi-nem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
28.6.16 20:32

@kikouš88 všechno bude dobrý :-) jo byla nějaká divná. Když mi natáčela monitor tak se tam rozcilovala, že furt zvonil telefon :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
28.6.16 20:35

@nelamh já chtěla trénovat s aniballem, ale nakonec to nechám osudu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
28.6.16 20:38

@nelamh ja ho nakonec taky neporidila..ty trenujes?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
148
28.6.16 20:42

@Lenicka95 jsem 37tt ;) ja vas jen nechtela vyrusovat pri domlouvani rande u dr. :lol: :lol: :lol: kolik jsi ty, ze uz ti delala monitor? Muj ho dela az od 38tt sam a do porodky vubec neposila, vse si dela sam..

@nelamh ja jsem dnes prvne zacala s aniballem… 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová