TP Duben 2021

190
4.8.20 09:26

TP Duben 2021

Ahoj ahoj, většina se o těhotenství teprve bude asi dozvídat, tak jsem nám založila téma ať v tom nejsme samy ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
451
4.8.20 11:03

Ahoj, kolikátý týden jsi? Já jsem 5+2 tt, v pondělí jdu na 1.kontrolu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
4.8.20 11:07

@Gedžitka22 tak to jsme stejne, taky jsem 5+2 :D ale na kontrolu jdu az 17, ma ted 14 dni dovolenou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
4.8.20 11:32

@Jitu11 Ještě řekni, že ti podle kalkulačky vychází TP taky 4.4.2021 :D Tak to věřím, že je těch 14 dní před tebou ještě dlouhých, že? Ale alespoň už tam bude určitě vidět vše, co v tomhle týdnu být vidět má. Já s nejsem jistá, jestli půjde v 6+1, kdy jdu na kontrolu, už vidět srdíčko.

A jak se cítíš? Já kromě silné únavy, občasného bolení prsou a včerejší chvilkové nevolnosti ( kterou ale spíše přisuzuji špatnému jídlu), celkem jako normálně. Břicho necítím vůbec :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.8.20 12:49

Ahojky, ❤️ taky se pridam. Podle posledni Ms (7.7) mi vychazi temrin na 13.dubna ❤️
Uz mame dve deti. Jen me prekvapuje, jak mi brzo vysel duch. U obouch deti sem mela slabou carku den pred Ms a ted sem mela uz dalnici. Posledni test je z dneska. Jinak v pátek sem delala digitální a vysel 2-3
Jinak zítra se chystam na odbery hcg at mam představu, jsem hrozně zvedava 😂 a k Dr chci jit az tak 8-9tt. Takze konec srpna, zacatek zari :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
4.8.20 12:50

@Gedžitka22
Jo, podle ms TP vychazi 4.4 😂 podle ovulace tedy asi poceti pozdeji 😀 😀 mas pravdu, tech 14 dni bude dlouhych ale aspon budu vedet jestli uz tluce srdicko :)

14 dní už jsem z niceho nic dostala neco jako zanet mocaku a docetla se ze i to muze byt priznak, no a ja neucurana jsem zacala v noci chodit curat 😂 😂a nemam vubec chut k jidlu 🤦🏽‍♀️To jsem nemela ani u prviho a nevolnosti me snad moc nepostihnou :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
4.8.20 12:55

@nionzina
Gratuluju :) tak to mozna nas ovulaci ze zacatku cyklu, ja ji mam snad az 17-18 DC u prvniho jsem mela ducha 9 den spozdeni a vcera a dnes jsem si delala test a to je 3-4 den spozdeni a takovou dalnici jak mas ty teda neznam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.8.20 13:00

@Jitu11 cou je prave divny 😂 🤷‍♀️protoze mi Ms zacala 7.7 a skoncila 10.7 a den na to 11.7 sem Mela bolesti a ovulacni hlen. Ale rikala sem si, ze je to blbost hned takhle po ms ( ikdyz sem pal cetla, ze nekomu prave ten Gynex) posunul ovulaci. No a tyden na to 19.7 sem mela tez bolesti a kdyz sem delala ovulacni test, vysel takhle (foto) ale plodny hlen nebyl. Tak si rikam, jestli ty bolesti nebyli spis nidace 🤣 🤣 🤣 🤷‍♀️ 🤷‍♀️ 🤣 tak sem si rikala mozna ta ovulace ze probehla dřív. Jinak si to nedokazu vysvetlit jaktoze tak silny test. Ještě me napadlo ze tam jsou dvojky ale to neee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.8.20 13:00

@Jitu11 krasne pozitivni testik ❤️ neboj, dálnice přijde 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.8.20 13:02

Schvalne jsem zkusila ovulacni test, protoze se rika ze vyjde v těhotenství pozitivní 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.8.20 13:03

@Jitu11 ty uz mas deti?? ❤️❤️❤️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
4.8.20 14:12

Tak ze by dvojcatka? :lol: carka krasna :potlesk:
@Jitu11 no tak to je skvely :D tak jestli pujde vse v poradku, tak budeme trnout ve stejny den :D ja to tak mam tedy jak podle MS, tak i podle vypoctu poceti. Ano ano, ucurana jsem taky jak blazen :D

Ja jsem mela na Clearblue po 2 dnech zpozdeni MS uz 2-3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
4.8.20 14:53

@nionzina mam doma 4 leteho rostaka z predesleho vztahu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.8.20 15:53

Krasa ❤️❤️jen tak dal at se tam mimisek zahnizduje :) kolik vam je? :) hplky zitra na me myslete 🙏 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
4.8.20 16:01

Me bude na podzim 26 ;) budu drzet palce :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu