Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
ahoj holky jak se mate? Domca ma v 6ti tydnech 5300g a 56cm
@Lenka 81 dobra doktorka ![]()
@Peeetha my v šesti týdnech 60,5 č to je rozdíl co
a zase 4,76kg
velkej a hubenej. Jinak se máme dobře. Vše zvladam. Bolesti bříška zatím neznáme
a co ty
Tak holky,ja si myslela buh vi jak Anitka neni dlouha,ale na vas teda nemam
Nas 1.8. ceka kontrola ve 3 mesicich a zaroven prvni ockovani. Toho se docela desim,ale snad to zvladneme v klidu. Jinak teda slinta jak blazen a uz 3 dny je strasne protivna,nechce moc jist a porad si strka ruce do pusy. Obavam se,ze nas brzy cekaji zuby ![]()
@Hancue to je
vy jste zase dlouhy
ja se mam dobre, brisko maleho trochu trapi ale jinak je hodny, ja se snazim porad tak nejak kojit v noci jsem byla co dve hodiny vzhuru i vcera jsem strasne nevyspala mam nekdy chut mu strcit lahev, ja teda jeste prikrmuji ale snazime se prevazne rozkojit no ale nekdy za den mu tu lahev musim dat @Ell-Ell ja jsem odlozila ocko na 3m ale premyslim ze dam asi az v 10m
Jinak nam dela problem spanek v kolik chodi mimca spat? Dominik pokud nejde mezi tou 6-7 vecer tak je pak pretazen a breci a nedari se mi ho uspat vcera usnul az v 11 des
a nekdy to tak je i pres den proste nevim jak ho uspat nekdy ho uspim v satku nekdy usne u prsa ale ted posledni dobou se to stava malokdy spise se rozciluje takze ho pak musim dat do lehatka zapnout vibrace a tam se mi ho podari uspat
@Peeetha Nam to doktorka sama odlozila az na 3. mesic. Odlozit o tolik? To jde? Ja myslela,ze se ty davky musej stihnout do 13. mesice
My to mame jak na houpacce, vse zalezi na tom,jaky mela den. Nekdy usne kolem 9 a spi do 1 a pak klasicky po 2-3h. Ale posledni tyden usina az kolem 23.-24.h.
A proc musis dokrmovat?
@Peeetha my jdeme taky očkovat ve 3.mes. Nám dřív jak po desáté neusne
koupu mezi 6-7h a pak kojim a je pak vzhůru. Takže pak kojim ještě v 23H a on usne a pak kojim až kolem 3h ráno
@Ell-Ell zuby?? Teda
my vůbec neslintame
jsme hodni a tichý ![]()
@Hancue Myslela jsem,ze je to blbost,ale pry nekterym detem rostou uz ve 3 mesicich. Doktorka rikala,ze je mala hodne napred. I znami kdyz ji vidi,neveri,ze ji jsou teprve 2 mesice
Sestinedeli byla taky ticha a hodna,porad spinkala. Ale ted uz mame za sebou i probdele noci,nebo prorvane cele dny ![]()
@Ell-Ell nám v 6tydnech řekla doktorka, která byla na zaskok za tu naši, ze máme kontrolu ve 2.mes.. podle váhy a vysky
a malej drží krásné hlavičku. Sikulka
no tak uvidis, kdy přijde první zoubecek ![]()
@Hancue No vy jste pekny cahouni
Ja doufam,ze si jeste pocka holka,ale vse nasvedcuje zoubkum ![]()
@Ell-Ell
já si myslím,ze to zuby jeste nejsou.My máme 3.měsíce a už slinta 2.měsíce jak bernardyn a strká si ruce do pusy.Oni ještě neumí polykat sliny.Tak slintaji a plivou to ven.
@j-p mne vůbec neslinta.. ale dam mu strikackou vodu do pusy a už to honí jazykem ven
![]()
A kdy se začínají u samy smát?
mne se směje furt, ale nevím zda si to uvedomuje
v sobotu bude mít 2.mesice.
@j-p Kdyby jen slintala a strkala si ruce do pusy, nehrotila bych to. Ale z niceho nic silenej plac (brisko to neni),prso nechce,vcera jsem zkusila dat do pusy kousatko a byl klid,citila jsem jak pres to jezdi dasnema.. Takze mi to jako zuby prijde ![]()
@Hancue Ana zacala slintat v 9. tydnech a ted jsou to potoky
Jinak teda nevim,ale kdyz se na ni usmeju tak mi usmev oplati a jeste u toho vyskne.Takze odhaduji,ze ted uz to delaji vedome ![]()
@Hancue
jo ten náš se usmál ve 2.mesicich poprvé už vedome a teď ve 3.měsícich už i nahlas se rechta
a je to úžasný.Ale ten kdo se mu nelíbí,Tak se nesmeje.Neno když nemá náladu.