TP únor 2022

246
25.5.21 21:28

TP únor 2022

Pojďte se přidat a sdílejme spolu poznatky z celého těhotenství ❤️ Do porodu ÚNORU 2022 :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.5.21 21:56

Kdo má TP 1.2., nemůže mít ani zpožděnou ms při cyklu 28 dní :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
246
25.5.21 22:01
@Anonymní píše:
Kdo má TP 1.2., nemůže mít ani zpožděnou ms při cyklu 28 dní :nevim:

Představ si, že cyklus jsem měla 26 dní a zpožděnou menstruaci a potvrzené HCG :lol: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
26.5.21 08:07

@Love93 zdravim 😊 me vychazi termin 29.1. 2022, ale mam o par dni pozdeji obu, tak budu mit termin urcite taky v unoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 08:10

Já dnes našla druhou čárku na testu :mavam: zatím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
309
26.5.21 08:40

Tak budu drzet palce 😊 at je vsechno v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 09:19

Já taky dnes našla // :srdce: taky raději zatím anonym, termín by mi vycházel 2.2. :)

• Citovat
  • Nahlásit
246
26.5.21 10:52

Máte holky nějaký termín na prohlídku? Já mám na 7.6

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
26.5.21 16:36

@Love93 ja k dr jeste nevolala. Mam za sebou ukoncene tehu ve 24tt pro vvv a pak zamlkle tehu v 10tt (oboji loni). Takze mam celkem strach jit driv na kontrolu, jeste tim, jak mam dele ovulaci. Zavolam tam v pondeli az a domluvim se se sestrickou. Ale uplne od zacatku mam dobry pocit a verim tomu, ze ted uz to bude konecne v poradku 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
26.5.21 17:15
@Týnka 25 píše:
@Love93 ja k dr jeste nevolala. Mam za sebou ukoncene tehu ve 24tt pro vvv a pak zamlkle tehu v 10tt (oboji loni). Takze mam celkem strach jit driv na kontrolu, jeste tim, jak mam dele ovulaci. Zavolam tam v pondeli az a domluvim se se sestrickou. Ale uplne od zacatku mam dobry pocit a verim tomu, ze ted uz to bude konecne v poradku 😊

No teda, tak to sis zažila své :(
Ale jak říkáš, teď už tl určitě vide jak má :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
26.5.21 17:44

@Love93 dekuju :smiling_face_with3_hearts: 😊 snazim se myslet pozitivne a verit. Uz ted si s fazolkou povidam. Nastesti mam doma jeste skoro 5ti leteho raubire a ten mi dost pomohl a pomaha. Ty mas uz nejake deticky nebo je to prvni tehotenstvi? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
26.5.21 20:17
@Týnka 25 píše:
@Love93 dekuju :smiling_face_with3_hearts: 😊 snazim se myslet pozitivne a verit. Uz ted si s fazolkou povidam. Nastesti mam doma jeste skoro 5ti leteho raubire a ten mi dost pomohl a pomaha. Ty mas uz nejake deticky nebo je to prvni tehotenstvi? 😊

Mám svou dceru 6 let v září nastupuje do 1 třídy a partner má taky jedno své z předchozího vztahu, taky 6 letého kluka, takže máme takové dvojčata :D

A teď by to bylo naše společné :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 14:03

Ahoj holky, mám termín porodu zatím 31.1. Čekám druhé, mám doma 21M holčičku. Miminko jsme plánovali. Chtěli jsme porad začít až po létě, teď jsme to jen zkusili a ono to vyšlo :D nedokážu si představit rodit v zimě, dcera je letní :D a na kontrolu se chystám jít až 8tydnu. M.

• Citovat
  • Nahlásit
246
27.5.21 14:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám termín porodu zatím 31.1. Čekám druhé, mám doma 21M holčičku. Miminko jsme plánovali. Chtěli jsme porad začít až po létě, teď jsme to jen zkusili a ono to vyšlo :D nedokážu si představit rodit v zimě, dcera je letní :D a na kontrolu se chystám jít až 8tydnu. M.

No s tou zimou to máš pravdu. To oblékání bude za trest :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
27.5.21 14:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám termín porodu zatím 31.1. Čekám druhé, mám doma 21M holčičku. Miminko jsme plánovali. Chtěli jsme porad začít až po létě, teď jsme to jen zkusili a ono to vyšlo :D nedokážu si představit rodit v zimě, dcera je letní :D a na kontrolu se chystám jít až 8tydnu. M.

Já mám prvního v březnu a pohodadruhx je květen a to už nebylo tak příjemné, v zimě se rodí lip jak v lete, člověk tolik neotyka, když nejsou tropy a oblikat na zimu novorozence je snazší, než pak oblikat třeba 8 měsíční vzpurné mimino :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat