Tři měsíce staré miminko

3
25.2.21 12:25

Tři měsíce staré miminko

Zdravím všechny maminky
V listopadu se nám narodila holčička je to naše první mimčo tak trochu ve všem plaveme. Mám asi hloupý dotaz ale když se teď oteplilo jak moc nabalujete mimča když jdete na procházku? Pořad se bojím aby nenastydla ale zároveň ji nebylo horko. Jak říkám vím ze je to hloupý dotaz ale nevím jak to udělat abych malý spis neublížila děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1901
25.2.21 12:43

Já mám teď druhy a taky nevim, jak ho oblict a zda už vyměnit zimni fusak za jarní :nevim: :mrgreen:

Řeším teď momentálně dilema, zda oblict víc mimco (chlupatý overal přes běžné oblečení) a dat jarní fusak, nebo zda ho oblict min, třeba jen body s krátkým a na to tricko s dlouhým a teplacky a nechat v zimním fusaku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nebo dat na ten jarní ještě deku? A mimco do nej lehceji oblečené? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10582
25.2.21 12:53

Pokud neni miminko na tele studene ci na obliceji promodrale, je lepsi oblect mene, at je odolne.
Porovnavej jeho vrstvy se svymi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.2.21 13:12

Děkuji za radu jsem proste klasická nervózní matka. Malá se tváři spokojeně moc neplace ale mě to pořad vrtalo hlavou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
25.2.21 13:15

To, jestli se potí, poznáš vzadu na krku. Když tam bude horké, uber nějakou vrstvu.
Je rozdíl, jestli jedeš ráno nebo odpoledne. To sluníčko kočár celkem ohřeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19495
25.2.21 13:26

Jako sebe a dítě má navíc v kočárku teplou deku či jarní fusak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
25.2.21 13:44

@Mia 91 dneska měl chlupatý overal a byl zabalený ve fleece dece.. Bohate stačilo, spíš to chtělo ještě o chlup min. Ale u nás je 15 st.. A měla jsem ho 3 hodiny na dvoře :think: přeci jen je to ještě ležící mrne, no :think: chce to zkoušet. Náš malý nemá rád vedro, takže zatímco já mrznu, on je v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2267
25.2.21 15:07

Říká se, že se má dát o 1 vrstvu více než si bere člověk sám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19495
26.2.21 12:27
@Beckyttine5 píše: Říká se, že se má dát o 1 vrstvu více než si bere člověk sám..

ano, což je deka v kočárku či jarní fusak :palec:
neplatí to u teplot cca23 a výše (tam je žádoucí se přizpůsobit větru atd, ale nebudu dávat miminu ve 30st vrstvu navíc, logicky)
překrýt jen lehkou plenou třeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19592
26.2.21 12:38

Dneska dám bodaso, tepláčky, ponožky, softshellovych overal a zavinovací fusak. A ten zavinuji a odhrnuji dle potřeby. Obecně raději méně obléká mimčo a více dávám okolních vrstev, které můžu odebírat dle potřeby. On je také velký rozdíl stin/sluníčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat