Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Rebeko,
asi do března 2006, pak v dubnu už jsem ho prodala a začala vozit ve starší trojkombinaci po prvním synovi, v té měl víc místa. Vojta měl 2 roky 6.5.2006. Určitě bych si tuto trojkolku nepořizovala pro dítě starší dvou let a ještě na zimu. Chce to ale vidět a zkusit i s dítětem v obchodě. Raději.
Zdraví Helča
Heli dík
to mě v rozhodování hodně pomůže, protože plánuju, ža tam Danielku budu vozit celou zimu a taky počítám stím že tam bude určitě do 2,5let spát možná i déle, zítra se chystám do obchodu s kočárky tak to vše prozkoumáme, určitě asi zůstanu u nějaké trojkolky, zdá se mě totiž že se sní jede líp jak s čtyřkolkou.
pa Rebeka
""http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png:http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png
A co tehle?Vaha je i s koleckama 14kg,je prostorny a do terenu jak delany.Jsem s nim moooc spokojena.
http://herqules.babyexpert.cz/…g/H93603.jpg /> http://herqules.babyexpert.cz/…g/H60603.jpg
myska
jo jo, ten vypadá DRSNĚ
Skoro jako moje ABC
![]()
Ne fakt, líbí se mi, akorát ve skutečnosti jsou ta kola prý fakt obrovská (já ho viděla zatím jen na obrázku)
Peťula
Mame ten s 6 koly,nejsou az tak obrovska,spise se zdaji mohutna.Coz si myslim,ze prave do terenu je skvele.Da se nastavit odpruzeni,polohovani az do lehu,jednoduche skladani,dost velky kosik.Jezdim s nim 3 mesic a jsem opravdu moc spokojena. ![]()
Fakt vypadá sympaticky… a kolikpak za něj chtějí ? Se vším všudy? ![]()
Peťula
My si objednavali u Baby Expert,na netu a za ten s 6 koly za sportak chteli 9 107kc.
www.babyexpert.cz
Ahojky holky,
tak jsem zase na začátku, trojkolku od ABC jsme vyzkoušeli ale jsme na ni moc velký, tenhle ten vypadá fakt dobře, ta cena doma asi neobstojí, no uvidíme, ještě projdu nějaké ty obchody, holky a co DEMA znáte ho někdo?
Pa Rebeka
""http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png:http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png
Ahojky všem,
ještě jednou děkuji za pomoc při výběru kočárku. Tak třikrát hurá konečně máme vybráno a koupeno
![]()
Nakonec vyhrál ABC DESIGN MOBILE, koupili jsem ho v BabyStaru na Hněvkovského v Brně, vyhrál díky své váze, spojené rukojeti, madélku, polohování nožiček a velkému koši, malá je z něj také unešená, pořád v něm sedí a nechce se jí z něho ven. Myslím si, že nám poslouží a zvládně i zimu, má super velká kola, dokoupili jsme i pláštěnku a nánožník. A teď hurá ven ![]()
Rebeka
""http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png:http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png
Ahojky,
tož vítej v klubu
Už nás je tu s Mobile docela dost ![]()
Tak ať vám slouží !!!
Peťula