Trvalá ondulace

7.7.21 13:34

Trvalá ondulace

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s trvalou ondulací na dlouhé vlasy. Mám dlouhé barvené vlasy a chtěla bych je mít vlnité/kudrnaté. V kadeřnictví mi řekli, že bych trvalé litovala, ať to nedělám.
Ale mě to láká zkusit. Nemyslím takové to afro, ale prostě vlnité vlasy, nebo prostě kudrnaté tak někde od uší nebo týlu dolu, jestli to jde. Máte někdo zkušenost? Typy? Typ na kadeřnictví v Praze, kde by mi to v pohodě udělali? Nebo je to fakt takový problém? Sdílejte svoje zkušenosti, díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3894
7.7.21 13:41

Už je to tedy asi 10 let, možná se od é doby technologie změnila :nevim: ale já si takhle na svoje do půli zad dlouhé vlasy nechala dát jemnou trvalou (také jsem nechtěla kudrliny, ale jen vlny) a dopadlo to tak, že po 1/2 roce jsem musela víc než 15 cm vlasů ušmiknout, protože se z nich stal hnusný chemlon :-( Trvalou už nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
7.7.21 13:46

Nedala bych, na to musí být fakt dobrá kadeřnice a dneska už se trvalá moc nedělá a málokdo s tím má větší zkušenosti. Kamarádka takhle přišla o dlouhé vlasy, stačí blbě odhadnout poměr a vlasy to úplně rozleptá. To bych si radši vlasy sem tam natočila žehličkou nebo koupila natáčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22361
7.7.21 14:29

Trvalá frčela v dobách mého mládí, ale ničí to vlasy. Obzvlášť světlé a jemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6190
7.7.21 23:15

Já měla asi tři trvalý před nedávnem, jsou to cca dva roky od poslední. Velký vlny ti neudělají, a dělat to nechtějí, protože to je pro ně megaopruz. Dělá se to jen na ty menší natáčky a pak vypadáš jak pudl. Ale bylo to fajn změna, vlasy se skoro nemastej, jak to je zabitý tou chemií :-) klidně to zkus, najdes-li kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
8.7.21 08:29

@svatecnice udělají i velký vlny, ale záleží co má ta kadeřnice za natáčky, asi se jí nebude chtít kupovat ty velké kvůli jedné zákaznici :D ale jinak to jde udělat na prakticky jakékoliv plastové natáčky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat