Trvalý pobyt v domě před rekonstrukcí s číslem popisným

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
23.5.22 12:46

Trvalý pobyt v domě před rekonstrukcí s číslem popisným

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat zda je možné přihlásit trvalé bydliště v domě, ve kterém se zatím bydlet nedá (je před rekonstrukcí, bez sociální zařízení a dřív tam byla ale vedená elektrika ale strhla se) ale dům má číslo popisné. Je možné přihlásit trvalý pobyt, když máme číslo popisné?
Děkuji 007

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27522
23.5.22 12:48

A proč bys nemohla? Já měla trvalý pobyt v kůlně, co měla číslo popisný… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
23.5.22 12:49

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.5.22 12:49

@Janli Nemohla jsem to nikde dočíst. Hlavně všude píšou, že musí být užíván k bydlení a to prozatím není. Tak proto se prám. Děkuji moc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27522
23.5.22 12:52
@Karis007 píše:
@Janli Nemohla jsem to nikde dočíst. Hlavně všude píšou, že musí být užíván k bydlení a to prozatím není. Tak proto se prám. Děkuji moc ;)

No, a bydlelo se tam někdy? Hele, když jsem si byla trvalý pobyt měnit, nikdo nezjišťoval, co za nemovitost to je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
23.5.22 12:57

Tak správně by měla úřednice nahlédnout do katastru, zda je tam uvedeno objekt k bydlení, podívej se na to, pokud to tam je, v klidu se tam můžeš přihlásit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8403
23.5.22 13:45
@Karis007 píše:
@Janli Nemohla jsem to nikde dočíst. Hlavně všude píšou, že musí být užíván k bydlení a to prozatím není. Tak proto se prám. Děkuji moc ;)

Spíš hrozí sekundární problém - pojištění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83656
23.5.22 18:32
@Zumpa píše:
Spíš hrozí sekundární problém - pojištění.

Pojisteni ceho a proc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat