TummyTox - co si o tom myslíte?

71
31.8.21 08:46

TummyTox - co si o tom myslíte?

Vyzkoušeli jste někdo něco od firmy TummyTox? Opravdu to funguje?
Stále vaham, zda vyzkoušet.

Díky za jakoukoliv upřímnou recenzi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
207
31.8.21 09:01

Ahoj Já jsem měla doma čaje, a pak nějaký drink tem mi teda chutnal ale ty čaje mi moc nevyhovovali ale zalezí na každém. Měla jsem teda jen jedno balení od každého a pak už neobjednala. U toho jsem teda cvičila a hlidala jsem si jidlo no takže jsem něco shodila ale určitě to nebylo jen tím že jsem to pila. Už je to teda delší domu no ale asi bych za sebe objednala neco jiného jinde ikdyž oni mají ty ceny v pohodě když ma clovek slevu atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
31.8.21 09:30

Tyhle produkty nikdy nefungují. 100% úspěchu je ve změně stravy, která je doporučená u užívání.
Plus teda neznám konkrétně tenhle produkt, ale některé ty čaje a podobné srandy umí udělat víc neplechy než užitku. Působí diureticky, takže se jen zbavíš vody, ale to je tak vše. Nebo tě může akorát tak bolet žaludek atd atd.

Plus teda cokoliv co má v popisu tohle, je očividný scam. :roll:
Slim Tummy tobolky se postarají o štíhlou postavu a ploché bříško a navíc ti zlepší náladu a zvednou hladinu energie!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
31.8.21 12:01

Kdyby tyto věci fungovali, tak jsme všechny krásně štíhlé. Vyhozené peníze, raději je investuj třeba do permanentky do fitka. Uděláš líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat