Bude to stačit na progres?

Anonymní
30.8.21 17:53

Bude to stacit na progress?

Ahojte :) Je tu nekdo kdo zhubl vetsi vahu? Bylo mi receno ze orbitrek(45min 4krat tydne) a prochazky(cca 4-5km 4krat tydne)mi nebudou stacit :/ Plus mensi uprava stravy (vynechani sladkeho, ne uplne😁) Moje vaha je 79kg na 170cm

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4380
30.8.21 17:58

70% úspěchu je strava, zbytek pohyb. Takže bych se zaměřila hlavně na stravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3661
30.8.21 17:59
@Anonymní píše:
Ahojte :) Je tu nekdo kdo zhubl vetsi vahu? Bylo mi receno ze orbitrek(45min 4krat tydne) a prochazky(cca 4-5km 4krat tydne)mi nebudou stacit :/ Plus mensi uprava stravy (vynechani sladkeho, ne uplne😁) Moje vaha je 79kg na 170cm

Zkus dva tydny a uvidis ;) kdyztak budes muset ubrat na strave

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13128
30.8.21 18:21

79 na 170 cm není hubnutí z velké váhy. Takže záleží na věku, na tom, jestli jsi spíš osvalena nebo oplacana..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1988
30.8.21 18:24
@Anonymní píše:
Ahojte :) Je tu nekdo kdo zhubl vetsi vahu? Bylo mi receno ze orbitrek(45min 4krat tydne) a prochazky(cca 4-5km 4krat tydne)mi nebudou stacit :/ Plus mensi uprava stravy (vynechani sladkeho, ne uplne😁) Moje vaha je 79kg na 170cm

No ono každá změna, ať už v pohybu nebo ve stravování, je vždycky poznat, pokud člověk do té doby nedělal nic. Určitě to k progresu povede, jestli jsi dosud vůbec nesportovala a stravovala se nezdravě. Počítej ale s tím, že tělo si po nějaké době zvykne a budeš muset udělat zase nějakou změnu (v pohybu, ve stravě nebo v obojím). Ale určitě jdi do toho, co máš v plánu, budeš se cítit lépe a budeš mít ze sebe stoprocentně dobrý pocit! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 19:23

Nevim jestli to neni malo. Jinak dneska celej den lezim totalne demotivovana z toho ze sem snedla celou milku a na to jeste dve fidorky :/ takze hned sem si rikala ze nejaky cviceni apod uz nema cenu :/

• Citovat
  • Nahlásit
3661
30.8.21 19:50
@Anonymní píše:
Nevim jestli to neni malo. Jinak dneska celej den lezim totalne demotivovana z toho ze sem snedla celou milku a na to jeste dve fidorky :/ takze hned sem si rikala ze nejaky cviceni apod uz nema cenu :/

Urcite to neni malo, ale milka a 2 fidorky je moc :mrgreen: jen si zacvič 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1988
30.8.21 19:53
@Anonymní píše:
Nevim jestli to neni malo. Jinak dneska celej den lezim totalne demotivovana z toho ze sem snedla celou milku a na to jeste dve fidorky :/ takze hned sem si rikala ze nejaky cviceni apod uz nema cenu :/

Tak pokud to nezkusíš, tak určitě nezjistíš, jestli toho je nebo není málo. Ale tímhle přístupem se progresu nedočkáš, to je ti, myslím, jasné. Každý pohyb má cenu, i kdyby to měla být jen procházka. Takže příště šup z gauče na vzduch, uvidíš, jak se budeš cítit o 100% líp!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 19:55

Prave, dneska sem to prehnala :/ a strasne me to demotivovalo:( nejhorsi je ze ja prochazku neberu jen jako prochazku ale myslim si ze tim taky hubnu coz je asi blbost

• Citovat
  • Nahlásit
3661
30.8.21 19:58
@Anonymní píše:
Prave, dneska sem to prehnala :/ a strasne me to demotivovalo:( nejhorsi je ze ja prochazku neberu jen jako prochazku ale myslim si ze tim taky hubnu coz je asi blbost

Tak od zitrka ;) to se stane, no :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 20:07

@FlorenceF Jenkins A myslite ze bude stacit upravit to sladke?

• Citovat
  • Nahlásit
1884
30.8.21 20:58

Tak to je dobrý :mrgreen: Milka a dvě fidorky fakt nebudou ta správná cesta. Ani to, že si budeš představovat, kolik toho ujdes a ucvicis a u toho budes jen lezet. Za mě je ideál 3× týdne hodina pořádného cvičení, v sobotu ujít aspoň 20 km a hlídat jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3661
30.8.21 21:05
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins A myslite ze bude stacit upravit to sladke?

Ja to prece nemuzu vedet ;) zkus to a za 2 tydny uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
30.8.21 22:06

No lepsi by to bylo bez milky a fidorek, ale ja treba razim to, ze je lepsi se najist a pak kalorie spalit, nez nejist a jen lezet, i kdyz by treba oboji energeticky vyslo na stejno. Jen sis teda mela dat neco vyzivnejsiho :lol: K ty chuzi, za letosek jsem zhubla chuzi 6 kilo za 6 mesicu, ale casto krouzim s kocarem 2× 2 hodiny. Vim, neni to uplne hubnouci rekord, ale lepsi nez nic a jime tak nejak furt stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 23:06

Zkusim a uvidim tedy :) ale podle komentaru asi zvysim prochazky na 5km aspon

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie