U babičky přes noc a šílené scény místo přivítání

Anonymní
13.2.16 21:27

U babičky přes noc a šílené scény místo přivítání

Prosím o vaše názory a zkušenosti. Syn (20 mesicu) byl u babičky přes noc a když jsme si pro něj dnes odpoledne přišli, usmál se na nás a pak se začal šíleně vztekat a brečet. Vůbec to nechápu, nadi říkali, že byl celou dobu hodný. Myslíte, že nás viděl nerad a nechtěl domu? Prosím anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19302
13.2.16 21:30
@Anonymní píše:
Prosím o vaše názory a zkušenosti. Syn (20 mesicu) byl u babičky přes noc a když jsme si pro něj dnes odpoledne přišli, usmál se na nás a pak se začal šíleně vztekat a brečet. Vůbec to nechápu, nadi říkali, že byl celou dobu hodný. Myslíte, že nás viděl nerad a nechtěl domu? Prosím anonym

Mé děti se vždy chovaly jinak se mnou a jinak beze mě. V okamžiku, kdy jsem se zjevila, začaly zlobit. I ve školce, učitelka vychválila do nebes a v šatně to potom vypadalo, že ve zdraví neodejdeme. Myslím, že to tak je normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.16 21:32

Uplne normalni stav:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
13.2.16 21:37

To je normální. Moje máma nás dokonce vždycky začne vyhánět, když si pro kluka přijedeme, protože začne zlobit tak, jak se tam za celý víkend nepředvedl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13.2.16 21:38

Dnes jsem si byla pro dcerku (18m) u našich, také tam spala. Jen na mně koukla řekla čau a pokračovala ve hře s babičkou :mrgreen: domu nechtěla. Dala jsem si kávu a počkala až si dohrajou. Obléknout chtěla až když jsem slíbila tátu a ňaňo :lol: Doma skočila do náruče tátovi a dala si ňaňo a po mě ani nevzdechla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12867
13.2.16 21:39

Můj pětiletý syn mi ve čtvrtek oznámil, že on zůstává u babičky, chce tam spát a domů nejde. Byl tam na hlídání, protože byl nemocný. Normálka :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
13.2.16 21:44
@Míša2014 píše:
Dnes jsem si byla pro dcerku (18m) u našich, také tam spala. Jen na mně koukla řekla čau a pokračovala ve hře s babičkou :mrgreen: domu nechtěla. Dala jsem si kávu a počkala až si dohrajou. Obléknout chtěla až když jsem slíbila tátu a ňaňo :lol: Doma skočila do náruče tátovi a dala si ňaňo a po mě ani nevzdechla.
:mrgreen: Tuhle taktiku jsem taky minule vyzkoušela :mrgreen: Manžel jel ke svojí mamce sám a užil si odjezd a domů už přijel syn vyjuchaný a nadšeně mi předváděl boby od babičky :mrgreen: Asi to budu aplikovat častěji :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
13.2.16 21:52

@Tunrida Jo Jo taktika na ně musî bejt jsou to lišky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4991
13.2.16 22:11

Úplně normální :-) Kamarádka byla vyřízená z toho, že její syn vždycky začal brečet, když si pro něj přišla do školky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
13.2.16 22:25

To je běžné, děti mívají jiné chování s rodiči a bez rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.16 22:37

@vokishka @Magnificata @Tunrida @Míša2014 @omites @blobfish @GraceM
A proc myslíte, že to tak je? Že se chovají jinak před rodicema a jinak před prarodicema… proc jsou před prarodicema hodni a před nama zlobi a vztekaji se? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
13.2.16 22:42
@Anonymní píše:
A proc myslíte, že to tak je? Že se chovají jinak před rodicema a jinak před prarodicema… proc jsou před prarodicema hodni a před nama zlobi a vztekaji se? :roll:

Protože jsme rodiče :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
4991
13.2.16 23:02
@Anonymní píše:
A proc myslíte, že to tak je? Že se chovají jinak před rodicema a jinak před prarodicema… proc jsou před prarodicema hodni a před nama zlobi a vztekaji se? :roll:

Protože my se před nimi také chováme jinak než prarodiče ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12867
13.2.16 23:32
@Anonymní píše:

protože zkouší, jak pevně máme stanovené hranice a jestli by třeba nešli posunout. Kdežto babičky mají na hraní. Babička se jim prostě věnuje. Kor ta moje, se klidně nechá honit po kuchyni. :jazyk: Já teda v kuchyni většinou vařím. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.16 07:24
@Anonymní píše:

Protože tam smí vše a tím, že přijdu to končí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama