Ubytování na 2 měsíce Praha

Anonymní
9.8.11 14:51

Ubytování na 2 měsíce Praha

Holky, sháním ubytování na 2 měsíce v Praze nebo 2 až 3 měsíce. Nevíte o něčem? Levný penzion, pronájem bytu a tak něco?? Pokud budete vědět, jen písněte v diskusi, písnu SZ. Děkuji moc. Je to akutní. Nemáme po hádce s rodiči kde být před a po porodu. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18075
9.8.11 14:53

Co vim, tak ve Zlatnicke ulici v Praze (vedle Bile Labute) je dum a tam se kratkodobe pronajimali byty. Ale blizsi kontakt bohuzel nemam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8322
9.8.11 15:20

A kam by si šla za ty 2-3 měsíce?Ono v Praze pronájmy moc levné nebudou,spíše se poohlídnout někde poblíž.Záleží zda jsi sama,či s partnerem a ten potřebuje být co nejblíž ke svému pracovišti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.11 15:58

lasičko: no, my jsme měli být u rodičů v RD, ale bohužel to nejde. Neustále neshody, dohady a mluvení do výchovy. Navíc jsem ted zjistila, že chtějí být sami a že tam jsme prý až až. Tak nechci být na obtíž. Mám rodit v Podolí. Na penězích zas až tak nesejde, pokud to nebude teda joooo hodně, nic jiného jám vpodstatě nezvýbá. A ano, můžete být i za Prahou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.8.11 19:56

Já jsem bydlela na ubytovně na Zahradním městě.. říká se tomu penzion, a stálo to cca 4.000,–/měsíc. Jinak pokud vím, tak ubytovávají na delší dobu i v levnějších hotelech (Praha 10 - Skalka, Vysočany, Holešovice)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.8.11 22:46

Jo, tak na zahradním městě ten penzion vím jak vypadá, ale tam bych dítě nevzala. Samej ukrajinec a ochlasta.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama