Ubytování přímo v termálech s dětmi

122
3.6.16 10:10

Ubytování přímo v termálech s dětmi

Ahoj, můžete mi někdo doporučit nějaké termály na Slovensku nebo v Maďarsku, kde se dá ubytovat přímo v areálu - ideálně v apartmánech, chatkách (pojedeme 2 rodiny, tak abychom večer mohli posedět spolu venku), také aby tam bylo nějaké vyžití pro děti (v rozmezí 1 rok až 6 let). Uvítala bych i možnost polopenze. Pokud možno za rozumný peníz :-) Děkuji moc za případné rady a tipy!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

122
3.6.16 10:13

… ještě doplním… Nemusí to být žádný veliký areál, stačí menší termálky! Cokoli, kde bude dobře, dospělí si odpočinou a děti budou mít kde řádit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
3.6.16 10:18

Nebydleli jsme tam, ale Velky Meder má ubytovaní hned u termálů. Vyžití pro děti myslím dost.

Bešeňová má i apartmány i hotelové ubytko přímo v areálu. Tam je krásný aquapark, v létě tam bude teda hodně živo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6782
3.6.16 10:35

My léta jezdili na Štůrovo, velká spokojenost, je tam i pro děti velké vyžití :)
Loni jsme s přítelem jeli do Dunajské Stredy, byli jsme pod stanem a vím, že je možnost ubytování v hotelu (ani nevím, jestli jsou i chatky), ale nebylo to tam nic moc. Stánky všechny zavřené, v noci mrtvo, nikde nic. Do té Dunajské stredy bych už znovu nejela :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
3.6.16 10:55

@EvikM Jeden rok jsem byli v Levici. Je to tam dost laciné a kvalita tomu odpovídá. Pro nenáročné ale fajn.
Další rok jsme se ubytovali v soukromí, kousek od termálů Patince a tam je možnost se i ubytovat v chatkách, apartmánech, v pensionu…, najíst se dá také tam. My ale chtěli večer klid a soukromí, proto jsme se neubytovali přímo v areálu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
3.6.16 12:14

Park Inn, Sarvar, Madarsko. Je to teda klasika hotel, ale peckovej, vyziti pro deti neskutecne. Detsky koutek. Posedet se da. Za nas jednicka.

• Citovat
  • Upravit
1812
3.6.16 12:20

Taky se připojuji k Sarvaru - pro děti (i dospělé) bomba!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3422
3.6.16 12:56

Právě jsme se vrátili ze Štúrova - www.vadas.sk . Ubytování od hotelu přes apartmány, soukromé chaty ( nejsou na oficiálních stránkách resortu, ale mám nějaké kontakty nafocené) až po kemp přímo v arelálu. Vše bylo čisté, voda krásně teploučká. Vyžití tam je pro malé i velké. Tobogánový svět, minigolf, lanové centrum…pro malé děti hřiště a krásný bazén :palec: Z ostatních bazénů je tam relaxační, zážitkový, další imituje moře a plavecký 50- metrový. Jídlo i pití cenově dostupné, menu za 4,20€. Pokud bydlíš v areálu, vstup je k bazénům v otvírací době zdarma. Za slunečníky a lehátka u bazénů od 1.6. poplatek 5€. Nemusíte využít, je tam možnost být na trávě nebo u bazénů na dlažbě. Nám se tam velmi líbilo, chceme se tam znova vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
3.6.16 21:20

Slovensko versus Maďarsko :-) Co jsem se dívala, tak cesta vyjde časově zhruba na stejno. Sarvar i Štúrovo vypadá pěkně… Uvidime. Proberu to se známými, co se bude líbit i jim a něco vybereme. Prázdniny se blíží a jak jsem se dívala, tak volných termínů ubývá :-/ Díky moc za tipy!!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
3.6.16 21:51

Z meho pohledu v Madarsku dostanes za svoje penize nejvic. Ve srovnani s CR to je uplne neskutecny, protoze nabidka tady je tragedie, respektive ty ceny a to co za to dostanes. Slovensko je slusnejsi, ale Madarsko je bezkonkurencni. Byli jsme uz ve Visegradu, Sarvaru, Buku a Soproni a proste spokojenost.

• Citovat
  • Upravit
122
3.6.16 22:03

My jsme jezdili do Buku - obytňákem. Což bylo super. Přímo v kempu u termálek, vyžití super, ceny maximálně lidové… Ale tentokrát jedeme se známými, tak musíme řešit ubytování i s nimi… Jsem taky spíš pro Maďarsko, ale chtěla bych vážně ubytování přímo v termálech. Máme roční dcerku, tak abych si s ní mohla kdykoli odběhnout… A hotel se mi moc nezamlouvá. Spíš něco s teráskou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
3.6.16 22:05

A můžu se ještě zeptat, zda z výše vyjmenovaných jste byli ubytováni někde přímo v areálu? Díky moc :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3422
3.6.16 22:37
@EvikM píše:
A můžu se ještě zeptat, zda z výše vyjmenovaných jste byli ubytováni někde přímo v areálu? Díky moc :palec:

Bydleli jsme přímo v areálu v kempu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
3.6.16 22:40

A kde - v chatkach? Co bylo dle Vas nejlepsi!? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3422
3.6.16 23:00
@EvikM píše:
A kde - v chatkach? Co bylo dle Vas nejlepsi!? ;-)

Ne, měli jsme s sebou stan. Travnatá plocha je pěkně pod stromama, auto kousíček od stanu. Tomsamé i bazény. Pro karavany jsou tam nově udělané parcely. Sociálky čisté a poměrně nové. Teď tam bylo málo lidí, takže pohoda. Nevím jak to vypadá v sezóně, to bych měla trochu strach z velkého množství lidí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama