Učení na nočník - zkušenosti :-)
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Klarka Maix píše:
No jo jenže já na ní moc nepoznám že se jí chce
Však to zatím není duležité, hlavní je že se povede, brzo začne davat vědět sama uvidíš
furt lepší vyčkat než ji zprotivit nočník, jsem malého nechavala s holou dupou a sedal i sam
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Klarka Maix ona možná tvá malá taky ještě nepozná, že se jí chce. Dávej ji třeba 1× za 2 hoďky a pokud nebude chtít sedět, tak ji nenuť
a za vyčůrání chval, chval, chval!
Já jsem s malou spokojená, když je doma je bez plenek a chodí na nočník sama od sebe
, vyčůrá se, zvedne se, zavolá na mě a roztáhne ručičky a čeká až si naproti ní kleknu a taky rozpažím a pak se mi s rozběhem vrhne do náručí
. Prostě chválení u nás zabralo. I když jsou jiné děti bez plenek v roce a půl, my holt budeme bez nich ve dvou a půl letech
, ale to mi nevadí, mám šikovnou holčičku ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Klarka Maix píše:
Můžu se zeptat jak často dávat na nočník holčičku 16 měsíců když jí tam dám po probuzení vždy se krásně vyčůrá, ale odpoledne jí tam dávám tak po 1 hodině a když jí svlékám po třetí už na něm nechce sedět
Tak ono je ještě na ní brzy, pokud tam po třetí nechce sedět, tak jí neposazuj. Řekni jí, že nemá plínku a že si nesmí počůrat tepláčky. Pak zase připomínej nočník. Pochval jí když se to povede a smiř se s tím, že teď budeš bohužel častěji prát. Pokud se počůrá, tak nenadávej. Ale taktně pohroz, že se to nedělá, že jsou mokré tepláky atd. Když už čůrat jde, tak u toho něco říkej. Já třeba říkala: nečůrej, nečůrej.. on teď sám když potřebuje, tak volá nečůrej, nečůrej a letí k nočníku. Jinak bych sama taky nepoznala, že se mu už chce.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Děkuji moc moc za rady to ona když se vzbudí tak už na nočník ukazuje ale odpoledne né snad to nějak zvládneme chtěla bych naplono začít až bude tepleji aby byla třeba v létě už bez plenky přes den ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Děkuji za odpověď a já právě taky malou chválím jako prdlá
a jí se to moc líbí vždycky se kouká do nočníku a usmívá se
a když jí fakt hlídám tak za odpoledne máme jednu plenku protože kaká jen večer před koupáním. na svůj věk je fakt šikovná jen musím asi líp pozorovat když čůrá a kaká jak se tváří
tamarádka taky odnaučila malou od denních plenek až ve 2 letech a 4 měsících a co každý je jiný
a každý se to naučí naše malá je po operaci zadečku takže jsem teď týden šťastná, že nemáme zácpu protože u ní trpíme celá rodina
malá měla vždy krev na kakání a pak i na zadečku a plence ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Klarka Maix tak u nás je taky problém s kaděním. Nekaká jinde než doma. Takže jsou dny, kdy nekadí třeba týden. Zatahuje to silou, takže běhá po místnosti a heká kakat, kakat! ale silou drží půlky. Takže chápu, co prožíváte ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Učení chození na nočník
Zdravím chci se zeptat dceři budou v dubnu 3.v létě už chodila krásně sama na nočník a teď se úplně zasekla a vůbec nechce chodit ani si sednout sama vůbec nevím proč?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit