Uchovávání vigantolu

7
22.6.13 19:59

Uchovávání vigantolu

Ahoj, chtěla bych se zeptat? Když se má Vigantol uchovávat do teploty 25 stupňů a my tady máme teď denně v místnoti přes 30? kde ho mám teda uchovávat? je možné ho mít v lednici? A mohlo se něco stát, když mu ho celou dobu co jsou horka takhle každý den podávám? napadlo mě to až dneska se podívat na to uchovávání těch stupňú. a vadí když kojím a kapu mu ho před kojením přímo do pusinky? Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6791
22.6.13 20:08

Zrovna dneska jsme o tom s manželem mluvili :lol: Měli jsme v lahvičce zbytek, radši jsme ji vyhodili. Mám ho celou dobu na přebalováku. :nevim: Začetla jsem se do návodu a má být uchovávaný v té krabičce, mimo světlo. To jsem teda neměla :lol: Jinak to kapání do pusy nevadí, já dávám na dudlík :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
22.6.13 20:10

@Nika88 @Nika88 V lednici by to vadit nemělo, ale spíš si dej pozor s tím kapáním přímo z lahvičky, maminky psali v jiných diskuzích že jim vyletělo naráz více kapek apod. Takže za mě je lžička asi lepší nápad. Já taky kapala ale už raději lžičkujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
22.6.13 20:21

Já dávám na lžičce, aby si malá zvykla na lžičku. Starší jsem kapala a pak když jsem šla se lžičkou tak nevěděla co má dělat :mrgreen: Vigantol mám stále v lednici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
22.6.13 20:25

Takže mám teda ten starý radši už vyhodit? a ten nový teda budu dávat už do lednice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
22.6.13 20:55

Nedávala bych ho na přímé slunko, jinak dočasně těch pár stupňů nejspíš vadit nebude. Kapu taky rovnou do pusy a nikdy mi víc kapek nevyletělo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2593
22.6.13 21:42

Také si myslím, že těch pár dní to vydrží. Jak koukám, na stůl tak bych musela pro nový fenistil, kapky do oči a dál se radši ani nedívám. Starší se narodil v červenci, vedra taky byli a ani jsem nevěděla, že se mají uchovat do 25stupňů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat