Učitelky MŠ, potřebuji tip na dárek :-)

6125
25.11.15 16:21

Učitelky MŠ, potřebuji tip na dárek :-)

Ahoj, jestli se tu objeví nějaká učitelka MŠ, prosím o názor z praxe… měníme školku z důvodu stěhování a já chci koupit dětem nějaký dárek. Ptala jsem se přímo učitelek, ale asi je jim to hloupé, říkaly, že se bude hodit všechno. Nemáte nějaký tip, co se opravdu ve školce sejde? Napadly mě nějaké výtvarné potřeby + auto pro kluky. Budu ráda za inspiraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35028
25.11.15 16:34

Tak to si s dovolením počkám na tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
25.11.15 16:43

Doufám, že nevadí, že nejsem učitelka ;) No já bych doporčučila opravdu výtvarné potřeby. Já jim občas donesu hromadu barevných výkresů když je vidím v Lidlu. Určitě tím nic nepokazíš. Kup třeba i kvalitní fixy či pastelky. Ve školce mají takových věci hrozně velkou spotřebu. Teď jsem viděla v papírnictví i takové ty děrovačky různých tvarů. Děti s tím můžou třeba vytvořit vánoční přáníčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
25.11.15 16:54

Tak já nevím, my třeba výtvarných potřeb máme hodně..
co něco na rozvoj motoriky třeba? Dřevěná puzzle, různé doplňovačky, to u nás frčí nejvíc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
25.11.15 16:55

Nebo nějakou krásnou pohádkovou knížku, co bude paní učitelka číst před spaním..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
25.11.15 17:01

U nás teď visí na nástěnce, že děkují za případné sponzorské dary školce, že se hodí nový plyšáci (asi nechtějí být zavaleni hromadou starých, orvaných), společenské hry, dále kancelářský papír a všemožné výtvarné potřeby na vyrábění. Myslím, že tím, cos vymyslela, určitě nic nezkazíš, naopak potěšíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6125
25.11.15 18:52

Díky za názory, ještě jsem mluvila s tetou, učitelkou MŠ a ta radila taky nějakou knížku nebo společenskou hru ve stylu Brain Box nebo Dobble. Mě ještě napadla hra ve styu nějaké spojovačky s čísly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
25.11.15 19:46

Co třeba nějakou tu živou sadu - mraveniště, pravěké akvárium, motýlí zahrádka… ale už to něco stojí zase no… Jinak nějaké třeba ty výtvarné potřeby by byly určitě taky dobré. Třeba něco k tvoření na Vánoce. Možností je plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
25.11.15 20:28

Taky nejsem učitelka… jen jsem si všimla, že v naší školce děti na tvoření dost často používají různá razidla, jak se s tím z papíru vycvakávají různé tvary.. teď s tím právě vyráběli zasněženou krajinu (razili vločky). hrozně se jim to líbí…

tak jestli to u vás ve školce nááááhodou nemají, třeba by šlo tohle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 08:08

@1pipa učím ve školce. Kolik dětem je? Já mám smíšenou třídu, u předškoláků nejvíce teď frčí dobble, u menších dětí modelína a celkově u všech malování do písku/mouky, velké pexeso (to máme z výletu Staré Hrady).
Myslím, že výtvarných potřeb a aut budou mít dost ;) Holky by určitě potěšily okopírované omalovánky (ty se vždy rychle rozeberou).
Takže určitě bych volila spíše nějakou didaktickou nebo konstruktivní hru :)
Můžeš něco pohledat na internetu a pak se učitelky zeptat, jestli to ve školce nemají, aby to neměli dvakrát.
Případně pokud vážně nevíš co, tak bych volila sponzorský dar a oni pak něco koupí sami. Alespoň tak to máme my, že se vždy domlouváme co koupíme a pak dáme účtenku rodičům.
Zrovna nedávno jsme objednávali z katalogu a tam jsme využili sponzorský dar ;)
Jako inspiraci ti doporučím podívat se na internet do katalogu pro školky, případně se zeptej učitelky od koho objednávají. Doporučila bych ti konkrétní dvě firmy a jejich katalogy (které používá většina školek) ale nechci aby to znělo jako reklama. Jsou to vážně výborné, kde by sis určitě vybrala. Pokud budeš mít zájem, napiš SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama