Udělala jsem chybu, odešel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:03
Udělala jsem chybu, odešel

Dobré ráno, i když pro mě ne. Mám přítele, se kterým jsem krátce, 3 měsíce. Úplně na začátku jsem mu přišla na to, že mi lhal. Nešlo o nevěru. Hodně jsem mu to vyčetla, omluvil se mi, s tím, že mě miluje a že se mu po mně stýská. Byli jsme spolu dál a vše bylo opravdu dobrý, bez problémů, on se hodně snažil, ja taky a bylo nám spolu dobře. Včera jsem si zase vzpomněla na tu jeho lež na začátku, dotklo se mě to, vyčetla jsem mu to včera a dost, nemluvila s ním. Ráno odešel. Odjel k sobě do bytu s tím, že celou noc nespal, že se cítí hrozně a že se snaži k ho*nu a že ho to mrzí, že jsem skončila :,( Napsala jsem mu jen, že mě to mrzí a jestli se chce vrátit, ať prijede. Reakce žádná. Má tady vsechny osobní věci, parfém, notebook, pár oblečení. Zmizel hrozně rychle. Nevím, co teď. Nevím, co s tím a jestli je to opravdu konec :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
káťa
Extra třída :D 13832 příspěvků 23.05.19 08:07

Co to bylo za lež??? Podle mě je tohle stěžejní ke zvážení, zda vůbec je zapotřebí se o takovéhoto člověka snažit bojovat anebo naopak jestli on má zapotřebí poslouchat 3 měsíce hysterii kvůli nějaké nepodstatné krávovině. V čem lhal?

Příspěvek upraven 23.05.19 v 08:09

Cenarius
Kecalka 499 příspěvků 23.05.19 08:09

Jako ze jste si vzpomnela na uz vyresenou vec a ZNOVU jste mu ji vycetla a omlatila o hlavu? Kdyz si predstavim, ze by me nekdo i 10 let predhazoval veci porad dokola… Se mel jeste sbalit a nevracet se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:10
@káťa píše:
Co to bylo za lež??? Podle mě je tohle stěžejní ke zvážení, zda vůbec je zapotřebí se o takovéhoto člověka snažit bojovat.

Chodil si kupovat trávu k člověku, o kterém jsem nevěděla. Dělal to prvních 14 dní našeho vztahu, nikdy to nepriznal. Ja jsem hodně proti tomu. Od té doby to neudělal, je se mnou skoro pořád. Ale mě to tehdy dost zamrzelo, že to tajil a hlavně dělal ze mě blbce.

pikola
Generální žvanilka 21060 příspěvků 23.05.19 08:12

Dej tomu trochu času až oba vychladnete a uvidíš. Ale zase mít takový spory po 3 m?

Markéta80
Hvězda diskuse 44541 příspěvků 23.05.19 08:13

Tohle řešit hned od začátku? K čemu takový vztah :jazyk:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 23.05.19 08:14
@Anonymní píše:
Chodil si kupovat trávu k člověku, o kterém jsem nevěděla. Dělal to prvních 14 dní našeho vztahu, nikdy to nepriznal. Ja jsem hodně proti tomu. Od té doby to neudělal, je se mnou skoro pořád. Ale mě to tehdy dost zamrzelo, že to tajil a hlavně dělal ze mě blbce.

A to, ze muze mit svw soukromi a rikat Ti hned vse o sobe/je jedno, zda se jedna o travu, ci cokoliv/Te nenapadlo? :think:

Ja taky hned nevysolim vse na sebe cizimu cloveku, s kterym se teprv seznamim :nevim:

lolink
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 23.05.19 08:16

Znam lidi, co pred svymi partnerkami taji takoveto veci roky. Neberou ji ke kamosum, co huli taky, izoluji ji. Ty holky o tom roky nevedi. Znam i lidi, co na tajnaka kouri. Taky roky. Manzelka zmizi s detma, vytahaji se poschovavane krabicky a jointy a je party. Den pred prijezdem se vetra, cisti komp a schovavaji se veci. :mrgreen: Takze pokud jsi proti tomu a nedokazes to prijmout, kasli na nej. Neexistuje abstinence kvuli nekomu jinemu, musi chtit oni. Z toho pak prameni nekonecne vycitky a nema to smysl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:21
@lolink píše:
Znam lidi, co pred svymi partnerkami taji takoveto veci roky. Neberou ji ke kamosum, co huli taky, izoluji ji. Ty holky o tom roky nevedi. Znam i lidi, co na tajnaka kouri. Taky roky. Manzelka zmizi s detma, vytahaji se poschovavane krabicky a jointy a je party. Den pred prijezdem se vetra, cisti komp a schovavaji se veci. :mrgreen: Takze pokud jsi proti tomu a nedokazes to prijmout, kasli na nej. Neexistuje abstinence kvuli nekomu jinemu, musi chtit oni. Z toho pak prameni nekonecne vycitky a nema to smysl.

To je ono, přesně to, čeho se bojím, že bude mít 2 světy, ten náš, i když bude hezký a pak ten druhý, který bude za mýma zádama :( Ale miluju ho.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 23.05.19 08:30

Nedivím se mu, že odešel. Když už máte něco uzavřené, vytahovat to znovu není fér. S hulením se buď smíříš nebo to nemá smysl. Jak už tu padlo, chtít musí sám.

Tableta
Kelišová 5079 příspěvků 23.05.19 08:41
@Anonymní píše:
Chodil si kupovat trávu k člověku, o kterém jsem nevěděla. Dělal to prvních 14 dní našeho vztahu, nikdy to nepriznal. Ja jsem hodně proti tomu. Od té doby to neudělal, je se mnou skoro pořád. Ale mě to tehdy dost zamrzelo, že to tajil a hlavně dělal ze mě blbce.
:poblion: tak hlavně si s ním nedělej mimíska :poblion: Huličovi bych vrátila věci a už se mu nikdy neozvala. Ble. Bude to dělat pořád.

Příspěvek upraven 23.05.19 v 08:41

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 23.05.19 08:41

Především bych nebyla s člověkem, který vykuřuje. Stejně s tím nesekne a babrat se v tom po 3 měsících? Za mě nevyzrálost a vztah nemá cenu.

Endyyy
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 23.05.19 08:59

Milá zakladatelko bohužel holky mají pravdu. Vím o čem mluvím v 15 jsem si našla super kluka o kterým jsem věděla že hulí trávu prý „příležitostně " a že toho nechá když mi to vadí. Omyl… za 4 roky našeho "vztahu“ nikdy nepřestal jen vždy sliboval a dokonce i brečel jak se snaží přestat atd… nakonec z něj vypadlo že už jede i ve tvrdších drogách. Okamžitě jsem ten vztah ukončila a se zlomeným srdcem šla dál. Pokud opravdu hulí trávu byť jen příležitostně vykašli se na to hned. Já tou naivní důvěrou že přestane ztratila 4 roky a lituju toho i když jisté ponaučení do života mám. Nikdy nevěř huliči ani feťákovi. :zed: :zed: :zed: Zalže jednou kvůli trávě zalže i podruhý. Opravdu takový vztah nemá budoucnost. Najdi si lepšího kluka který tě bude nosit na rukou a fetákovi nech jeho trávu. Přeji mnoho sil :kytka:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 23.05.19 09:03
@Cenarius píše:
Jako ze jste si vzpomnela na uz vyresenou vec a ZNOVU jste mu ji vycetla a omlatila o hlavu? Kdyz si predstavim, ze by me nekdo i 10 let predhazoval veci porad dokola… Se mel jeste sbalit a nevracet se.

Tohle je pravda, ale je to strašně těžké. Kdybys třeba přišla na partnerovu nevěru, vyříkali jste si to, ale tebe by to po měsíci pořád ještě trápilo, budeš se tvářit jakoby nic? Jak o tom zvládneš nemluvit?

Tableta
Kelišová 5079 příspěvků 23.05.19 09:03

@Endyyy Ámen :palec:

Tuším, že budeš ve věku čerstvých 20. Akorát s ním ztrácíš svoje nejlepší roky. Vykašli se na něj a najdi si někoho normálního. To rozhodně není uživatel marihuany, který o tom ještě ke všemu lže :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama