Úkolová práce v Německu - výše nemocenské?

115
15.11.13 09:04

Úkolová práce v Německu výše nemocenské??

Ahoj, potřebuju poradit jak je to s marozením v Německu, když je práce placená od metru? Manžel tam pracuje jako dlaždič, je placenej od metru, když by šel marodit od čeho se bude odvíjet výše nemecenské? Vim, že jinak zaměstnavatel platí 100% platu ale nevim, jak je to s tou úkolovkou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
15.11.13 09:06

@Marketta87 měli by to brát jako jeho průměr :think: dělala jsem tam na úkolovku, ale je to už delší dobu - počítalo se mi to z průměru za poslední 3 měsíce :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
2.4.15 09:55

Kazda firma si dela a plati jak se ji chce hlavne pokojska u 3B dresden hruza at tam nikdo nechodi hned pod hotel nejlepsi cestnikcolj hrozne zachazeni 3B

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat