Ultrogestan a mns

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maneki neko
Kecalka 211 příspěvků 08.09.18 21:38
Ultrogestan a mns

Ahoj. Jsem po KET, krev i tt negativni
Po transferu jsem si zavadela ultrogestan 2-2-2. Po potvrzení negativniho vysledku z krve jsem ultrogestan vysadila a mns se dostavila 2 dny po vysazeni. Ale je dost slabá. Zatim ji mam druhy den a vypada to ze zitra uz koncim.
Jak jste to meli po transferu vy?

Reakce:
gelion
Povídálka 15 příspěvků 09.09.18 08:43

Ahoj, já jsem absolvovala KET 4× a IVF 2×. Pokaždé to bylo trochu jiné. Někdy začalo krvácení ještě před krevním testem, jednou dokonce až týden po vysazení utrogestanu. Ono to silné čistící krvácení muže ještě přijít.

rozand
Závislačka 3417 příspěvků 09.09.18 10:57

Jmenuje se to utrogestan. Podle uteru - dělohy.

Maneki neko
Kecalka 211 příspěvků 09.09.18 11:01

Aha.. tak diky za info. Bolesti v podbrisku byly tentokrat vyzivnejsi nez obyčejně ale samotna mns dost slabá a to jsem byla na kole a na vychazce abych se trochu po tech vsech injekcich a lezeni dala dohromady a rozhybala se…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >