Umřu strachy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 17:23
Umřu strachy

Dobrý den. Už 7 den ležím s 12 měsíčním synem v nemocnici.Se zápalem plic.Bere atb. Nemoc trvá již desátý den. Kašel je lepší, Crp kleslo. Jediné co stále zůstlává je horečka. K tomu se přidal průjem, který je již taky na ůstupu. Teploty stoupají po pěti hod. Nejvyšší 39,8 před odečtem. Vůbec to nechápu. Měl by být lepší. Ale není to tak. Doktoři sami neví, ale žádné jiné vyšetření než krev, crp, rengen, stolici a moč nedělali a ani neudělají. Vyčkávají a tvrdí, že to bude oki. Já jsem už ale mrtvá strachy..Napadají mne šílené diagnozy, jako nádory atp.Jen brečím(když syn spinká) a jsem s nervy v háji. Nikdo nic neříká a já jsem před zhroucením. Musela jsem se vypsat. Nezlobte se :,( Anonym, chodí sem člen rodiny a nemusí vědět jak jsem v háji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 22.02.17 17:27
@Anonymní píše:
Dobrý den. Už 7 den ležím s 12 měsíčním synem v nemocnici.Se zápalem plic.Bere atb. Nemoc trvá již desátý den. Kašel je lepší, Crp kleslo. Jediné co stále zůstlává je horečka. K tomu se přidal průjem, který je již taky na ůstupu. Teploty stoupají po pěti hod. Nejvyšší 39,8 před odečtem. Vůbec to nechápu. Měl by být lepší. Ale není to tak. Doktoři sami neví, ale žádné jiné vyšetření než krev, crp, rengen, stolici a moč nedělali a ani neudělají. Vyčkávají a tvrdí, že to bude oki. Já jsem už ale mrtvá strachy..Napadají mne šílené diagnozy, jako nádory atp.Jen brečím(když syn spinká) a jsem s nervy v háji. Nikdo nic neříká a já jsem před zhroucením. Musela jsem se vypsat. Nezlobte se :,( Anonym, chodí sem člen rodiny a nemusí vědět jak jsem v háji
:hug: :hug: bude to dobré, posílám hodně sil, je hrozné mít nemocné dítě a nemoct nic udělat… Ale jste pod dohledem, neboj a drž se… :hug:

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 22.02.17 17:29

Rozumím Ti. :hug: Dcera na tom byla stejně, když jí byly 2 měsíce. Víc jak týden na JIP, pořád bez zlepšení. Nejhorší pro mě bylo, když primář u vizity řekl, že „ještě nejsme za horizontem“ nebo něco v tom smyslu - jako že nic není jisté, no. A dostala se z toho. Bude dobře, uvidíš že jo. :hug: Moc držím palce!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 17:31

Jestli Tě to uklidní, při zápalu plic jsem mela teplotu celých 14 dni. Nikdo se nad tim nepozastavoval. ;) Takže bych neplasila. Bud ráda, že mu kašel i průjem ustupují a teplota stoupa až po 5 hodinách. Vždyť to jsou znaky toho, že se uzdravuje. ;)

Roseforever
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 17:31

Pro zápal plic jsou typické hodně vysoké teploty, které trvají i 14 dní. Určitě dělají co mohou a když klesá CRP, tak je to na dobré cestě :hug:

Helileli
Závislačka 2971 příspěvků 22.02.17 17:32

Vystřídal tě za ten týden někdo alespoň na pár hodin?

Zápal plic holt není nějaká virozka, před 100 lety by ti dítě zřejmě zemřelo, teď má léky, dozor lékařů, zlepšuje se, nikde není psáno, že horečka má být jen tři dny, jen že pokud do té doby neustane, tak musí být dítě pod dozorem lékaře.
Snaž se hlavne uklidnit a věřit lékařům, že vědí, co dělají. Už bude jen lépe a lépe.

Hobitka
Závislačka 3523 příspěvků 22.02.17 17:33

Posilame taky mnoho sil. At je to brzy OK. Prujem bude z ATB… Horecka 7 dni je neprijemna, ale syn tuhle mel 8 dni horecky k obycejne viroze. To bude dobry, hlavne, ze jste pod dohledem. :hug:

Bronzer1
Kecalka 116 příspěvků 22.02.17 17:35

Ahoj, kamarádka se dnes vracela z nemocnice se 14 měsíčním, měl úplně to samý…trvalo to tři týdny, než horečky ustoupily, ale její malej má jiný potíže, kvůli kterým se to mohlo tak táhnout. Určitě bude v pořádku :-) Tvůj strach je jasnej, neexistuje na světě větší, než ten o dítě…drž se ženo, bude dobře :-)

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 22.02.17 17:40

:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: neboj, bude to ok :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 22.02.17 17:49

Uvidíte že to bude v pohodě :hug:
Jste pod kontrolou. Přeji brzké uzdravení :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 17:58

Všem Vám moc děkuji za podporu.Moc návštěv bohužel nemáme, nejde to. Takže se cítím hodně sama. Jezdí moje maminka, ta ma ale také atb. Mám ještě starší dceru o to je to pro mne horší a ten pobyt v nemocnici nekonečný. :,( jinak nevím nevím, doktoři mi tvrdí, že syn musel dostat další infekt, jen neví jaký. Tak mi to alespoň prezentují

Ou
Kelišová 5170 příspěvků 22.02.17 17:59

Vaši blízcí by měli vědět, že jste na konci sil - potřebujete si odpočinout a potřebujte abyste na to nebyla sama.

Stejně tak se domluvte s nejsympatičtějším členem či členkou oddělení, kde váš syn leží, aby si na vás našli 10 minut, že jste vyděšená z toho že nic nevíte a aby vám to pečlivě vysvětlili.

Halamka
Závislačka 3662 příspěvků 1 inzerát 22.02.17 18:01

Souhlasim s @Helileli Nech se vystridat manzelem nebo maninkou. Kdyz ne pres noc, tak na par hodin urcite a jdi se projit, vyvetrat.
Urcite bude vse v poradku, ale miminko z tebe citi strach a nervozitu. Potrebuje klid a ty se potrebujes trochu uvolnit. Alespon trochu ze sebe ten strach setrast.
Mozna si to neumis predstavit, ze bys odesla od nemocneho ditka, ale pomuze to tobe i jemu.

Mava
Generální žvanilka 24831 příspěvků 22.02.17 18:10

Bude to dobré :hug:
Posílám spoustu sil :srdce:
Ono se to zlomí a bude dobře.

dcera byla v nemocnici před 2roky, nebyl to zapal plic, ale horečky přes 40st, do nemocnice nás vezla rychlá…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 18:14

Všem Vám moc děkuji za podporu.Moc návštěv bohužel nemáme, nejde to. Takže se cítím hodně sama. Jezdí moje maminka, ta ma ale také atb. Mám ještě starší dceru o to je to pro mne horší a ten pobyt v nemocnici nekonečný. :,( jinak nevím nevím, doktoři mi tvrdí, že syn musel dostat další infekt, jen neví jaký. Tak mi to alespoň prezentují

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >